Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az intrum justitia behajtó...

Az intrum justitia behajtó cégneknél van 1 tartozásom. Kértem törlesztést, de mivel nincs jövedelmem igy nemtudtam fizetni 3 hónapja lassan segitenétek hogy ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

harmadikán úgy néz ki lessz 1 kis pénzem de nemtudom felhivni öket mert nincs a telefonomon pénz és fölkére sincs most. :S

albérletben lakom. a útorok nem a mieink. igy elvinni se tud semmit. a tulaj cuccait nem foglalhatja le gondolom, vagy igen?

szakértök válaszát várom leginkább vagy olyanokét akik voltak, vannak ilyen helyzetben.


2011. júl. 27. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam. "Bútorok"
2011. júl. 27. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Intrum Justicia egy adósságkezelő cég, nem "behajtó" és nem is "végrehajtó". Amit tud csinálni az az, hogy levelez a végtelenségig, telefonálgat, érdeklődik, hogy mikor tudsz fizetni. Emellett ha engedményezett tartozás, akkor ő maga viheti jogi útra az ügyet, ha pedig csak megbízott az adósságkezelésben, akkor a megbízó felé visszaadhatja sikertelenséggel és javasolhatja a megbízónak a jogi úton történő érvényesítést.

Tehát kb. semmi félnivalód nincs, az Intrum nem mehet ki és nem foglalhat le semmit. Még ha állított is ilyet. Fogsz kapni leveleket, meg ha tudják a számod, akkor fel fognak hívni, de kb. itt véget is ér a történet. No para.

2011. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. júl. 27. 22:54
 4/5 anonim válasza:
Azért nem mondanám hogy no para!!!! nagyon nem!
2012. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz belőle a közeljövőben, nyugalom. Írni fognak kb 30 levelet, és annyi. Nyugalom.
2012. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!