Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szabadban dolgozom,38fokos...

A szabadban dolgozom,38fokos melegben is robotolnom kell. tehetek valahol panaszt? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szabadban dolgozom, elméletileg teljesítenünk kellene egy napi normát. Igen ám csakhogy beütött a 40 fokos hőség, és továbbra is elvárják ugyanazt a teljesítmény. védőitalon kívűl semmit nem kapunk, se plusz pihenőt semmit, és még csak árnyék sincs.Mivel én vagyok a csoportnak a vezetője (azoknak akik kint vannak), engem kirúgással fenyegetnek, ha továbbra is "gyenge a teljesítmény". vonatkozik ilyen esetre valamilyen jogszabály? ha valamit nem értettetek akkor kérdezzetek
2011. júl. 17. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Retek egy ország ez! Nem érdemes itt dolgozni, Nyugatra kell menni, ahol jobb a fizetés a munkakörülmények is jobbak
2015. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!