Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor volt az első esetetek, amikor szabadban, gugolva kellett pisilnetek?

Figyelt kérdés
A kiskorodban lévőket leszáítva. Nekem nem rég mondta egy lány, hogy neki csak egyszer kellett 16 évesen. Én fiú vagyok és már rengetegszer végeztem kint a dolgom. Nektek hányszor, milyen helyzetben kelllett? 17F
2011. nov. 6. 00:30
1 2
 1/17 Blabla18 ***** válasza:
51%
fhúú de gáz...te erre élvezkedsz?:D..
2011. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
beteg vagy ember..
2011. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
hát igen valakinek ez is hasznos kérdésnek tűnik
2011. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

tegnap volt.

és nézd hogy jártam!

[link]

2011. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Már miért kellett volna valaha is? Vannak záróizmaink, tehát ha nincs lehetőség egy gyorsétterem/kávézó/benzinkút mosdójába beugrani, akkor szépen kibírjuk hazáig. Igénytelen csövesek hugyoznak az utcán, iszonyat húgyszag lesz utána.
2011. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Egy 10 órás erdei túrán esett meg velem ez a szégyen. Előtte elvonultam látótávolságon kívül, utána otthon leellenőriztük, nem kaptam-e kullancsot.

Egyébként inkább órákig mászkálok úgy a városban, hogy majdnem bepi.., de senki és semmi nem venne rá, hogy az utcán végezzem el, ahol emberek is járnak.

Pedig kétszer voltam terhes, aki szintén, az tudja, hogy öt percenként jól jönne egy mosdó, és mindkét gyerek külön élvezte, hogy focizhat a tele hólyagommal.


Szóval maradjunk annál, hogy vannak igen indokolt esetek, amikor másképp megoldhatatlan (erdő), de szerintem a legtöbb csaj nem fog az utcán pisilni.

Neked meg legközelebb jusson eszedbe, akkor is elvégeznéd-e a dolgod, ha bokáig le kéne tolni a nadrágod, mert a csajok nem csak a ...juk dugják ki a sliccen.


Egyébként annál undorítóbb, mint a város közepén a borokban csövelő ürgék, igen kevés van, ilyen pl. az esemény után a nadrág elején száradó hú.gycseppek, amik aztán egész nap átható bűzzel látják el az illetőt.

Kézmosásról nem is beszélve.

2011. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
1 éve...a botanikus kertben, meg egy faluban a bokor mögött, ez ilyen kiránduláson volt és lányok bokor mögött végeztük el a dolgunk!
2011. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont most volt 1 hónapja, hogy kellett :D Am én se szeretek a szabadban, de kb 8 órát túráztam az osztályommal, és hát nem bírtam ki :D 15/L
2011. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Én fiúként mondhatom, bizony a lányok is szokták kint végezni.


Pár hete 3 erősen ittas állapotban lévő lányt kaptam rajta a városban guggolva vizelni, én is ittas voltam így lazán megszólítottam őket:


Hát ti lányok mit csináltok ott?!


Erre ők: pisilünk!!

2011. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a távolsági buszon annyira kellett, hogy amikor megérkeztünk, beugrottam az első bokorba és már az sem érdekelt, hogy látja-e valaki :D Nemigen látta senki, sötét volt már.
2011. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!