Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Segitenetek? Mennyi arvasagit...

Segitenetek? Mennyi arvasagit fogok kapni?

Figyelt kérdés
idaig edesanyam utan a minimumot kaptam, 28500at kb. De nemreg edesapam is elhunyt, akinek a nyugdija 180 000ft volt kb. Azt olvastam, hogy a nyugdij 60%-at.. De nem tudom, hogy ezt, hogy kell ertenem. Egyedul fizettem a temetest(380 000ft volt), es mivel kolcson kellett kernem, ebbol akarom kifizetni. Nappali suliban tanulok, es meg csak 20 eves vagyok. Kb akkor mennyire szamithatok? Csak mert nem szeretnek sokaig a bank adosa lenni.. A szerzodesem engedi az elotorlesztest is. Koszonom a segitseget elore is!
2011. jan. 17. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

szia

itt részletes választ kapsz

remélem sikerül megnyitni

pdf fájl


[link]

2011. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom megnyitni, mert csak telefonrol tudok internetezni, ezen viszont nincs pdf olvaso :( kitudnad masolni az ide tartozo reszt? Nagyon megkoszonnem
2011. jan. 17. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd részvétem:( Nem én tettem fel a pdfet, de kimásoltam belőle neked.

Milyen mértékő az árvaellátás?

Az árvaellátás gyermekenként annak a nyugdíjnak a harminc százaléka, ami az elhunytat

halála idıpontjában öregségi, rokkantsági, baleseti rokkantsági nyugdíjként megillette, vagy

megillette volna.

Hatvan százalékos mértékő árvaellátás illeti meg azt a gyermeket, akinek mindkét szülıje

elhunyt, vagy akinek életben lévı szülıje rokkant.

2011. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor a 60% az stimmel. De vajon minek a 60%-a? Apumenak? Vagy a kettot osszevonjak? Ha apumenak, akkor lehetseges, hogy 100 000korul kaponek? Akkor hamar vissza tudom fizetni a penzt es tudo felre is tenni kesobbre. Ajj.. Koszonom szepen a segitseged es a reszveted is.
2011. jan. 17. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!