Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tényleg eltörlik a munkanélkül...

Tényleg eltörlik a munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés
Szóval hallottam valami ilyesmit, hogy most akartnak valami ilyesmit megszavazni hogy eltörlik ezt a 28500 Ft-os szociális támogatást. Ez most igaz vagy sem? Polgármesteri hivatalban tudnának erre válaszolni?
2011. aug. 4. 14:31
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? De akkor tuti eltörlik??
2011. aug. 4. 15:02
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
a 28500 nem a munkanélküli,hanem a szociális segély..ha nincs ledolgozva 1 hónapod legalább ebben az évben jövőre nem kapsz....a munkanélküli 3 hónap lesz 9 helyett...
2011. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Persze, el lehet törölni minden támogatást, amennyiben mindenkinek biztosítva van a képzettségének megfelelő munkahely a lakóhelyének 50 km-es körzetében.
2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Én is eltörölnék minden támogatást, ne kapjanak a kokerók munka nélkül egyetlen fillért se. Jelenleg az a helyzet ugyanis, hogy ők mindenféle munka nélkül havi 400 ezret kapnak, a napi 25 órát güriző munkás meg jó esetben kap 90 ezret, aminek a felét rögtön lenyúlja az állam, hogy az ingyenélőknek adja....naná hogy senki nem akar így dolgozni, majd hülye lesz, amikor munka nélkül ötször annyi pénzt kap kézhez...


Na ennek kéne végetvetni. Ne kapjanak a ciggerek munka nélkül egyetlen fillért se.

2011. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kolopele, 30 évet dolgoztam eddig, 24 évet a szakmámban, a többit "amit éppen találtam munkát". Akasztott emberen kivül már minden voltam, mosónőtől kezdve eladóig, (nincs kereskedelmi végzettségem), szoc segélyt soha nem kaptam (nem is igényeltem), de ha akartam volna, se kaptam volna, mivel ahhoz "vagyonos" vagyok. Jelenleg 1 hónapja újra munkanélküli, s egyszerűen még takarítani se kellek. Tudsz valami munkát? Közmunkára is elmennék, sepregetek én szívesen az utcán, de még oda sem mehetek, mivel oda csak a szoc segélyen lévők mehetnek. Nos, Kolopele, van használható ötleted? Én megköszönöm, ha tudsz valami jó, kivitelezhető megoldást ajánlani.
2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

15:19! ez a mese habbal... nem unjátok még? évek óta ezzel példálóztok, pedig már akkor sem volt igaz és azóta vagy hatszor átgyúrták az egész rendszert..


A cigányok sem kapnak 400 ezret! Ők is annyit kapnak, mint bárki más aki rászorul! Akik meg mondjuk segélyesek és BMW-vel járnak, ők a "bodzaszedők" azaz maffiózó cigányok.

2011. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Mindenhol kezd kihátrálni az állam a szociális visszaosztás terén. Az olaszok is kaptak egy jókora megszorító csomagot. Viktornak abban igaza van, hogy generációk nőnek fel úgy családokban, hogy csak segélyekből éltek. A közmunka program tetszik, de az a nagy elégedettség és létbiztonság nem várható.
2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Mese habbal, persze :) nem hiszed el, mert nem akarod elhinni. Természetesen mindenki hazudik, aki ezt állítja, neked van igazad egyedül :)


Kicsit mássz ki a fotelodból, és járj utána a dolgoknak, mielőtt vaktöltényeket lövöldözgetsz. Egy közepes cigger család, ha minden támogatást, segílykét meg juttatást igénybe vesz, simán kaphat havi 400 ezer forintot teljesen munka nélkül. Ezen mit változtattak meg? Csak mert tudomásom szerint semmit - egyetlen juttatást se számoltak fel ami nekik jár, magyar embernek viszont nem (erre a munkaügyi hivatalban jöttem rá, de legyen neked igazad, biztos csak álmodtam az egészet). Ráadásul a segííílyke abszolút nem adóköteles, a munkabérből viszont helyből lehúznak 40% adót, hogy ezeknek a korcsoknak adják... :@


Előbb olvass utána alaposan a dolgoknak, mielőtt kötekednél. És lehetőleg ne a Zsindexen. Owned.

2011. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
15:28! A segély nem bőrszín alapján jár! Ha valaki rászoruló akkor megkapja, függetlenül attól, hogy cigány az illető vagy sem! Ez nem cigánykérdés, csak ti teszitek azzá a sok mendemondával!
2011. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

15:44, mutass már nekem EGY magyar embert, aki a segílykéből gazdagodott meg. Csak mert én tudok mutatni tíz olyan tszigányt, aki a segílykéből gazdagodott meg...


Ennyi :) meg egy Bambi. Owned.

2011. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!