Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatás vétsége miatt pénzbün...

Zaklatás vétsége miatt pénzbüntetésre itélt a bíróság egy hónapja. Kaphatok e vagyonőri igazolványt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kit zaklattál, hogy?? És miért büntettek meg?

Miért akarsz pont vagyonőr lenni?

Nem a kérdésedre válaszoltam, de lényeges.

2011. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Vagyonőr tanfolyamon oktatják, hogy mi a kizáró ok. Ezek szerint még azt nem végezted el?
2011. aug. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De elvégeztem meg van a bízonyítványom!A volt feleségemet zaklattam telefonon!
2011. aug. 5. 07:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért akarok vagyon őrként dolgozni mert felénk más munkalehetőség egyáltalán nincs!Vagyonőrt meg mindig keresnek!
2011. aug. 5. 07:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatsz tiszta erkölcsit, az ítélet jogerőre emelkedésétől kezdve már "tiszta" lesz az erkölcsid.
2011. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Synesztro ***** válasza:
Nos Vagyonőri tanfolyamon oktatják hogy priusszal nem lehetsz elveszik a vagyonőrid, ha min 1 év jogerősen elítélnek (Akkor is ha csak felfüggesztettet kapsz)!Ha csak pénz bírságra ítélnek akkor semmi gond!1Ként üdv a clubban:D Én is vagyonőr vagyok,és én is fel vagyok jelentve, mert nem kaptam meg a gyereket és megnézettettem a népjólétissel a nejem házát hogy a gyerek rendben van e holott ez még jogomban is állt de úgy néz ki engem is elítélnek:D
2011. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mennyire büntettek?
2011. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 vaszily katalin ***** válasza:
kérjél hétvégi látogatást.ha nem enged a gyerekhez.az azt jelenti hogy a gyereknek nem mondanak el mindent.nekem a hét és nyolcéves gyerekem mindent tud.igaz nem vagyunk elváltak .de majdnem.s azt is tudják hogy készül a gyerek.ma már nem lehet semit sem nem elég koránelkezdeni a tájékoztatást.majd az anyához a gyerek hozávágja ha felnö miért nem montad ell.egy anya
2011. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Remélem, nem kaphatsz. Aztán azt is remélem, hogy elgondolkozol majd legközelebb kicsit, hogy zaklass-e valakit.Egyébként, hogy megnyugtassalak, kb. másfél hónap mire meg lesz az igazolványhoz szükséges adatok lekérése, és maga az igazolvány.Nagyon remélem, hogy a "szakma" tisztasága érdekében nem fogod megkapni az engedélyt! Nem vagyok rosszindulatú, de ha itt mindenkinek megengednek mindent, akkor hova jutunk?
2011. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tévedsz okostojás mert kapok igazolványt csak börtön vagy felfüggesztett börtön miatt nem kaphatok,de annak is van elévülési ideje!Erre írjál választ okostojás?
2011. aug. 12. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!