Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok tenni internetes...

Mit tudok tenni internetes zaklatás ügyében?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

1. Nem internetezel soha többé.

2. Megkeresed a zaklatót, és megvered.

3. Semmit.

2010. okt. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az internetes zaklatás? Spam leveleket kapsz?
2010. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,gondolom emilben zaklat.Anno nekem is volt egy ilyen esetem,fenyegető leveleket kaptam.Elmentem a rendőrségre,és ismeretlen személy ellen feljelentést tettem.Korrektül kinyomozták,és eléggé meghurcolták a tettest.Ez büntetendő,2009 óta,akár 2 évet is kaphat.Nyugodtan fordulj a rendőrséghez,komolyan veszik a feljelentést!

Nálam nem került végül biróságra az ügy,hanem közvetitő eljárás során bocsánatot kért az illető ,kártéritést is kértem tőle.Egyébként,ha megnézed az IP cimet Te is gyorsan rájöhetsz ,hogy ki az,ha esetleg nem tudnád.De a lényeg:ISMERETLEN személy ellen tegyél feljelentést,majd ők utána járnak a dologban.

2010. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives ird meg,aztán,hogy mire jutottál.
2010. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 Egyébként,ha megnézed az IP cimet.

Azt hogyan nézze meg? Még ha látja is,akkor is honnan tudja, hogy na ez Jóska Pista?

márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!