Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy másik bolygón elkövetett...

Egy másik bolygón elkövetett bűnért, itt is megbüntetnének?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmi értelme, de ha mondjuk a Holdon, Marson leölök pár embert, és vissza jövök a Földre, akkor mit tennének?

Nem ezen a bolygón követtem el bűnt, szóval nem vonatkozna rám a törvény, vagy igen?


2011. szept. 8. 21:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Madárkám


Igen. Mindkét válaszod igaz. :-)


Pedro

2011. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Akkor jó van..:D
2011. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ha olyan országban vezetek ahol lakott teruleten 60 a megengedett max sebesség akkor engem megbuntethetnének ha 60nalmegyek mert nálunk csak 50 a megengedet??
2011. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"engem megbuntethetnének ha 60nalmegyek mert nálunk csak 50 a megengedet?"


A magyar törvények szerint is az ADOTT HELYEN érvényes sebességkorlátozást kell betartanod.


Pedro

2011. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Ezt csak te feltetelezed vagy tényleg így van? Ne haragudj de egyik mondatod ellent mond a másiknak. Szerintem mind1 hogy milyen állampolgár vagyok egy adott országban az adott országnak a törvényei vonatkoznak rám. Ne haragudj de eléggé zavaros amiket irsz.
2011. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el, amit 15:47-kor linkeltem be. Le van írva. Arról nem tehetek, ha számodra zavaros az, hogy ha van két törvény, akkor mindkettőt be kell tartanod.


Pedro

2011. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Ha leölsz az űrben ufokat és visszajössz a földre akkor életfogytiglant is kaphatsz
2011. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
szerintem minden ugy müködne mint a földön ha emberek laknák az öszes bolygott.Minden attol függene milyen szerzödése egyezmények lennének érvényesek a bolygok között.De ember ölést nem hiszem ,hogy meg usznád vagy csak szerencsével végül is itt már nagy a terület bolygokrol irunk.
2011. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!