Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rokontartási perben mennyi...

Rokontartási perben mennyi lehet a perköltség? Alperes vagyok a jövedelmünk 300000ft/hó ebből 5-en élünk.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

konkrétabban?

ki a rokon? melyikőtök rokona? akinek a rokona, annak mennyi a jövedelme? van-e eltartottja annak, akinek a rokona az illető? a rokonnak van-e jövedelme?

2011. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rokon a gyermek aki 18 évet betöltötte de főiskolán nappali tagozatos tanuló.Jövedelme az nincs,akinek a gyereke annak a jövedelme 63000ft-és 3 kiskorút tart még el a saját háztartásában.De a költségmentességi nyomtatványon kell a házastárs jövedelme is és én úgy olvastam,hogy akkor jár költségmentesség ha nem sok az egy főre eső jövedelem (28000 valamennyi.)Nálunk ez több azért érdekel mennyi perköltségre számíthatunk.
2011. szept. 12. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Erre ne indítsatok pert.

Nappali tagozaton tanuló nagykorú gyereket épp úgy köteles eltartani a szülő, mint a kiskorúakat.

2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Ja, és a perköltség nem függ a személyes körülményeitektől.
2011. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!