Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma ki akartak rabolni a...

Ma ki akartak rabolni a cigányok. Előfordult ilyen veletek is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 11:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kolompár Achillesz-Valahogy ez a két név nem megy együtt-Nagyon felháborodik a cigányokon.Nem,nem minden cigány rabló.De lehessen kimondani,ha egy rabló az cigány.Vagy fehér vagy fekete,mindegy milyen gazember.Ez nem hangulat keltés,hanem tény.
2011. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én csak azt bírom mikor beírják hogy fehér cigány (magyar de felvette a cigányok stílusát),német országból a kollégákat hazatoloncolták mivel meló után gyűjtögettek egy kicsit magyarok voltak,én értem mikor beírnak ide cigányok és tiltakoznak hogy általánosítotok ha ott lettetek volna ti is értenétek miről írok mert mi is utána már csak tolvaj magyarok voltunk!
2011. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Velem nem, de öcsémmel igen. Múlt héten. És nem csak akarták, ki is rabolták.
2011. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Pécsi buszpályaudvar, várom a haverom (tök idegen vagyok a városban), 16 éves voltam. Odajön a cigányasszony, pénzt kér, húz maga után pár purdét, megszánom, amim csak volt, odaadtam neki, szegény gyerekek had egyenek. Haver elémjött Tamásiba, elkerültük egymást, úgyhogy dekkoltam pár órát. Egyszercsak megint jön a nő, megint pénzt kér. Mondom neki, pár órája odaadtam pont neki az uccsó filléremet is, ezért nem tudok még egy szendvicset sem venni. Erre megátkozott. A konkrét lopás nemrég történt, kilopták a párom táskájából a kajajegyet (15 rongy), és eléggé egyértelmű volt, hogy ki tette. Hát költse gyógyszerre. Amúgy meg a nagy tiltakozóknak: igenis létezik a "cigánybűnözés", és nagyon elege van a becsületesen dolgozó rétegnek belőle. És a legjobban azt a pár normális cigányt sajnálom, akik beálltak a sorba, és ugyanúgy húzzák az igát, és a többi mocsok miatt ők is le vannak köpve. Pedig ők dolgoznak, és nem lopnak.
2011. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na, annyit szögezzünk le, hogy a becsületes, dolgozó cigány az roma. Tehát a cigányok bűnözők. Azok a magyarok akik olyanok mint a cigányok azok a fehércigányok. És igen, engem ki akartak rabolni. Ennyiben is maradt a dolog - akartak, - de ráfáztak mert pont kendo edzésről jöttem haza ( a jó kis iMac-em elé :P ). Először próbáltak provokálni. De mivel parádés válaszokat adtam az idióta kérdésekre, elkezdtem anyázni. Ekkor mondtam nekik, hogy bocsi, de ne szidjátok anyukámat. De folytatták, aztán még egyszer megkértem őket, de mint olaj a tűzre (nem csodálkoztam, pont erre vártam). Akkor mondták, hogy adjam nekik oda a táskám (benne volt a sok pénzt érő kendo-páncél) hát mondom nem adom oda. Erre elkezdenek ott feszíteni, én meg jól kinevettem őket. Sajnos a shinai-om bánta, de nem hinném, hogy elfelejtették azóta.
2011. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
2 hete járt bent a lakásomban egy. Mág kedvesen köszöntis a folyosón egy kigyúrt nagy állat. Egyszer pedig külföldön raboltak ki (szintén etnikum) sajnos nagyon sok pénzt elvittek akkor
2011. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!