Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehetne tenni a cigányok...

Mit lehetne tenni a cigányok ellen?

Figyelt kérdés

Egyik nap jövök haza edzésről és hihetetlenül felháborodtam azon amit láttam, meg amit átéltem. A Járdán ment egy négy-öt középkorú hölgy, velük szemben jött két kis tizenkettő, tizenhárom éves taknyos (büdös mocskos cigány) és elkezdtek TAPSIKÁLNI a velük szembe menő hölgyeknek, h utat kérnek! EZZZ??? KIK EZEK A SZENNYEK? Persze azért az előttem menő hölgyek szó nélkül utat adtak nekik, és mivel a hölgyek mögött mentem kb. 10 méterrel ezért velem is szembe jött a két kis cigány (elnézést, elfelejtettem, h a cigányokat romáknak kell hívni, többet nem fordul elő ilyen...) Szóval ugye a két kis takony cigánynak be kell nekem (nekem aki két-három fejjel voltam magasabb mint ők) szólnia, h

-"lenyomlak" (közben 1 M&M-et ettem:D)

-"Aggyá a cukorból!"

Én meg persze ekkor lenézően és dacosan nézek rá vissza amire csak annyi volt a reakció, hogy

-"ó hajjá meg!"


Szóval nekme két legjobb haverom félcigány, volt zene tanárom cigány és ők sokkal többet értek a társadalomban mint jó pár magyar család, vagy ember, szóval én nem hiszek abba, h a büdös mocskos cigányok között nincs 1etlen rendes cigány sem, nah de EZ? Ez ellen tenni kell, nem a holokausztra gondoltam de ezek ellen tenni KELL!!! Nem hagyhatja magát ennyire a magyar! Nehogy már megengedjük azt, hogy a mi országunkban nekünk a senki házi analfabéták tapsolgassanak, és "csókoljuk meg a kezüket" <<< (ez is egy általam átélt kis sztori volt, de nem csókoltam meg:D)


Szóval mit lehetne tenni ellenük elvileg? Vagy mi lenne, vagy lesz erre a megoldás? Vagy a jövőben magyar ország már cigány lakta ország lesz teljesen? Érdemes egyáltalán itt laknunk, itt élnünk?


2010. szept. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
84%

Ez a történet semmiség volt...Tudnék ennél cifrábbakat mesélni, ugyanis én lány vagyok. Egy lányt sokkal több ilyen dolog ér.


Na de a lényeg: nem érdemes itt lakniuk, de mégis itt vannak. Nem lehet velük mit tenni, én is ha beszólnak inkább rájuk sem nézek mert csak én járok rosszul. Rendszeresen szoktak felszállni itt nálunk buszokra ilyen 10-14 év közötti cigány gyerekek, és elkezdenek csettintgetni/énekelni/táncolni, kötözködni a buszon. Egyszerűen nem tudnak viselkedni. Sajnos nem lehet velük kezdeni semmit, csak úgy tenni mintha nem vennénk észre.

Átveszik az irányítást... :/

2010. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim válasza:
78%
gázkamrát nekik
2010. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim válasza:
74%

Teljesen megértem a problémádat nekem a szomszédaim is azok és sokszor az én pofámról ég a bőr amikor kimegyek a házból...

Ezért akar egyre több magyar külföldre menni, vagy ha nem is mind ezért, ez is döntőfontosságú kérdés, ha tehetném én egy táborba gyűjteném az összeset, és összefognék a világgal, egy mesterséges szigetre kigyűjteni mindet, és elküldeni őket oda, ott aztán lopkodjanak egymástól -.-

Lehet hogy nem így kellene de kimondhatatlanul zavar már lassan több mint 15 éve...

2010. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim válasza:
85%
A csótányokkal mit tudsz tenni???
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
75%

Itt a kérdés nem az, hogy cigány vagy nem.


Igenis lehessen elkapni a 10 éves gyereknek is a tökét állami úton. Pl. megszűnhetne a felelősségre vonhatósági korlát. Vagyis a 10 éves is mehessen javítóintézetbe, és úgy, hogy KÖTELEZŐ neki.


Meg például fölvenni még néhányszáz gyerekjólétist, aztán a szülőket is elkapni, ha ilyenekre nevelik a gyerekeket. Mert ugye itt a rossz nevelés a gond.

2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
78%

Az összes cigányt, aki bármilyen bűncselekményt követ el, azonnalk a családjával együtt deportálni valami kies helyre, ahol saját maguknak kell a semmiből várat, társadalmat építeni.

Hidd el, nem menne, nem kapnának segélyt, kétkezi munka.

Azért írtam, hogy az egész családját, mert ígyis kb. 10-12 emberről beszélek.


Tehát nem a dolgozó cigányokat (XDDDDD DOLGOZÓÓÓÓ XDDDD), hanem azokat, akik ellen indult feljelentés, vagy előzetes, vagy akármi.

Kortól, nemtől, és szagtól függetlenül.

2010. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
62%
Ez amit írtál mindennapos. De miért nem verted őket rommá? Úgy örülnék egy ilyen helyzetnek, ahol kis taknyosok kötnek belém és nem nagy állatok.
2010. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem (persze bűncselekmény) jól orrba kellett volna b*sznod a kis taknyosokat, biztos jó kondiban vagy (te mondtad, hogy edzésről jössz).


És mielőtt valamelyik jóképességű megint elkezdené, hogy "De Walter te egy cigányvédő emeszpés libsi vagy", elmondom én hiszek abban, hogy mindenki egyenlő, és mind a pozitív diszkriminációval és a tervezett "cigánytáborokkal" felváltva átesünk ugyanannak a lónak a mindkét oldalára. Abban hiszek, hogy bunkó cigánygyerek és bunkó magyargyerek ugyanazért a tettért ugyanakkora orrbarúgást érdemelne. Egyenlő elbánás.

2010. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Kedves Walther, teljesen igazad van, Bár igen talán jobb kondiban vagyok mint ők voltak (méretben biztos előnyben voltam) de én sem mertem cselekedni ugyanis nézzük lehet, h kisebbek voltak de tartottam attól, h most valamelyiknél, vagy mind kettőnél ott van a kés (és akkor nesze neked nagyobb fizikum), attól is tartottam, h most megverem őket, akkor következő nap mikor arra járok (mert arra járok) nem ketten fognak rám várni. És hát mit mondjak, annyit átéltem már, hogy tudom, h a cigányoknak csak nagy a pofájuk, de azért félni kell tőlük... én speciel féltem.


És egyébként igen,a cigányságot adminisztrálni kéne, anyagi/társadalmi helyzet, munkahely, család mérete, iskolázottság, stb... és ezekkel a kritériumokkal begyűjteni őket és táborokba rakni, vagy kitoloncolni az országból! (persze azért ezt pár magyarral is megcsinálnám szívem szerint) De azért valljuk be, ez egy új holokauszt lenne amit most így hirtelen haraggal mondunk, de nem biztos, hogy jó lenne. Sőt!

2010. szept. 19. 17:44
 10/72 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonló alkalomra várok. :)
2010. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!