Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A bkv-n való bliccelés lopásna...

A bkv-n való bliccelés lopásnak számít? A közvagyon meglopása?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 23:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
tök tudja,én mindig bliccelek.
2011. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Nem, egy olyan cégnek, aminek a vezetői milliókat tesznek zsebre, biztos nincs szüksége a te pár száz forintos buszjegyedre.
2011. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Igen, lopás. Jellemes ember nem csinál ilyet, csak hát az manapság nem divat..
2011. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos Gyurcsány Ferenc magatartása a közerkölcsöt padlóra küldte.


Nem kell ám utánozni őt....mert majom szokás!

2011. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Nos, a válaszok felét látva talán nem kellene a kormányt szidni sokaknak hogy lopnak meg csalnak.
2011. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%
nem szoktam bliccelni, mert semmi kedvem reggel meg este vitatkozni a metrónál lévő trollokkal, de ha lejár épp a bérletem, meg szoktam engedni azt a "luxust", hogy a legközelebbi bérletpénztárig nem lyukasztok. Nem hiszem, hogy ennyivel hazavágnám az államháztartást, mikor Fletó nem éppen 370-ot síbolt el 4 év alatt.
2011. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak ha mindenki így gondolkodna, az nem kis összeg lenne a végelszámolásnál.
2011. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

És attól, hogy más lop - neked nem lesz jogod rá. Ha a másik gazember, akkor te is az leszel, ha lopsz.

2011. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%
Azt kellene már végre mindenkinek megértenie, hogy olyan nincs, hogy valami ingyenes. Csak éppen amit nem te fizetsz ki, azt behajtják duplán a többieken (lásd jegyáremelés a sok bliccelő miatt)
2011. szept. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%

Egy értelmes ország kétféleképp működhet. Az egyik az, amikor az állam nagy adókat szed be és akkor abból a pénzből adnak a lakosságnak f@sza egészségügyet, oktatást, munkahelyeket, tömegközlekedést, karbantartott utakat és van az olyan állam, ahol keveset kell adózni, de a szolgáltatásokat a lakosságnak meg kell fizetni a tőle be nem szedett adóból.


Magyarország azért érdekes hely, mert itt rohadt sokat beadózik az ember és azon felül még kifizettetik vele azokat a szolgáltatásokat, amik lassan semmit nem érnek.

2011. szept. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!