Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most hogyan van ez a népszámlá...

Most hogyan van ez a népszámlálás dolog?

Figyelt kérdés
Hova kapja az ember a papírt? Az állandó lakhelyére? Mi van ha valai nem kapja meg? Az interneten ki lehet tölteni, ahhoz nem kell a papír? Ha az interneten töltöm ki, akkor az egész háztartásnak ott kell? Mi van ha valaki két háztartásban él? És mi a határidő. Ha jön a biztos, akkor mondhatom neki, hogy én majd neten töltöm ki? Egyeztet velem időpontot? Mi van ha nem töltöm ki?
2011. okt. 8. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

"A kérdőív nem

névre szóló, hanem lakcímre és

az ahhoz tartozó adatokat kell

beírni.

"


És ezekből az adatokból meg szépen kikereshető, hogy kihez tartozik a kérdőív. Aki neten tölti, annak meg már a beírt jelszóból tudják.

Az hogy mennyit keresel, meg mivel jársz melózni az egy vagyonfelmérő, hogy mit tudjanak még legombolni rólunk adó címszó alatt...

2011. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel ,hogy tudják kihez tartozik vagy nem tudják. Szerintem nem erre hajaznak, de nem is értem, hogy mindenki félti az anonimitását, közben meg boldog-boldogtalan az iwiwen, meg a fészbúkon minden sz@rt közzétesz magáról.
2011. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tom Benko ***** válasza:
Tegnap 12:27-nek: Ehhez nem kell népszámlálás. Képzeld el, inden évben közzéteszik, hogy az egyes szakmákban mennyi volt az átlagkereset, a legnagyobb és legkisebb kereset, stb. Szerinted ezt honnan tudják?
2011. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!