Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért tényleg feljelenthetnek?

Ezért tényleg feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akit mindenki utál, és valaki rajzolt róla egy karikatúrát a táblára, én meg lefotóztam és feltettem a Facebookra, nincs rajta megjelölve meg semmi, de amikor az OF-m elkezdett ordítani a suliban (mi köze hozzá am) akkor azt mondta h több milliárd ft-ot vagy többet adnak ezé bírságot... Ez szerintem lehetetlen h ennyit, de mivel nem ő van rajta hanem csak egy kép, így szerintem szerzői jogokat se sért, vagy igen? általános 7.-be járok.
2011. okt. 17. 20:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Jaj mekkora hülyeség ez! Ne foglalkozz ofőddel, csak így akar megijeszteni titeket! De ha komolyan gondolja, akkor a rendőrségen ki fogják nevetni! :D :D Csak rajta, jelentsen fel, legalább jól le égeti magát a rendőrségen! :D
2011. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenthetnek fel. Arra vigyázzatok, hogy milyen szöveget tesztek fel konkrét névvel, mert beleeshet a rágalmazásba, becsületsértés körébe, de ha nem írtok a karikatúra mellé semmit (remélhetőleg a nevét sem,ugye?), akkor semmi gáz.
2011. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a keresztnevét :S
2011. okt. 17. 20:06
 4/13 A kérdező kommentje:
amm má hívta anyám, és elmondta, szóval nem biztos h csa ilyesztget... De ha nincs gáz akkor jó, me állítólag a fia ügyvég (múltkor még föci tanár volt, miko hogy :D)
2011. okt. 17. 20:08
 5/13 anonim válasza:
100%
Vedd le a képet.
2011. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
már előtte levettem
2011. okt. 17. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ,ezért semmit nem kapsz ,esetleg direkt rosszabb jegyeket tőle.
2011. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
ÁÁÁ nyugi a kereszt nevével nem tudnak sokra menni. : ) No para ha az osztály főnököd ezért feljelent majd jól kiröhögik a rendőrségen.
2011. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ezért lófa**t nem kapsz. ráadásul 7.es vagy, szal pláne. max a szüleid, de őks em hinném. csak egy keresztnév, meg egy rajz, bizonyítsák be, hogy kiről készült. lehet valamelyik ismerősőd... mellesleg ekkora baromságokkal nem fognak foglalkozni, a rendőrők sem hülyék. néha még a lopást is leszarják...
2011. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
áhh a magyar rendőrök mint hülyék? hülye vagy, dehogy xdd amm bemesélte az osztálynak egy kör SMS-ben h őket is SZÓSZERINT EZT ÍRTA: Bűntársnak minősíti, és feljelenti ha valaki a pártomra áll-.- xddd én ezen pl megszakadok de tök 8 (amm az osztály 90%-is) de most nem azé de ennek a nőnek nincs jobb dolga? xd
2011. okt. 17. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!