Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért tényleg feljelenthetnek?

Ezért tényleg feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akit mindenki utál, és valaki rajzolt róla egy karikatúrát a táblára, én meg lefotóztam és feltettem a Facebookra, nincs rajta megjelölve meg semmi, de amikor az OF-m elkezdett ordítani a suliban (mi köze hozzá am) akkor azt mondta h több milliárd ft-ot vagy többet adnak ezé bírságot... Ez szerintem lehetetlen h ennyit, de mivel nem ő van rajta hanem csak egy kép, így szerintem szerzői jogokat se sért, vagy igen? általános 7.-be járok.
2011. okt. 17. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi idióta a tanárotok.Helyetekben kicsinálnám ,megőrjíteném mégjobban :D 14év alatt nem vagytok büntethetőek amúgysem.
2011. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
bűntárs! XD hah! ez röhej. ugysem lesz belőle semmi.
2011. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hülye tanár.Az a baj,hogy majdnem minden tanárnak élvezet,hogy b@szlassa a gyerekeket.Ki kell készíteni.Én is így voltam az alsós of-mel,7.be kö.sög volt,tűrtük.8.ba is köcsög volt,de akkor MÁR tűrtük,mert a félévi osztályzat... Na,de félévtől,onnan volt már fordított helyzet.Mi baszlattuk,ő tűrt,mert olyan felvételek lettek róla,amivel minimum fegyelmit kapott volna.A ballagás akkora öröm volt,hogy végre itthagyjuk ezt a sok dili tanárt.

A lényeg meg annyi,hogy ha felnyom a rendőröknek,kiröhögik,te meg max kapsz egy of-it,az meg 7.be levan kakilva.Figyelj minden szavára,ha egyszer azt mindja,hogy hülye kölykök,vagy hasonló menj az igazgatóhoz.De jobb,ha 8.félévig tűrsz,onnan meg már mindegy!

2011. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!