Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvertek 15-en, combomba...

Megvertek 15-en, combomba szúrtak 1 kiskést ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 15 cigány megvert és közben a combomba szúrt az egyik egy kiskést.Hazasántikáltam.Na a kést kiszedtem szerencsére nem kapott el semmilyen fontos eret.De nagyon fáj még mindíg lefertőtlenítettem bekötöttem.Az orrom eltört,szám felrepedt belülről 1 fogam kiesett,és az orromból kitépték a piercinget.Nem megyek orvoshoz vele rendőrséghez sem mert tudom a magyar rendőrök nem tesznek semmit.Mit tegyek a lábammal hogy nehogy elfertőződjön ?
2011. dec. 3. 12:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jah és ez azért volt mert suliba az egyik cigány belém kötött kihívott verekedni én meg megvertem.És másnap ez lett belőle :(
2011. dec. 3. 12:03
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Orvoshoz,azonnal!!!!!! Vérfertőzést csak nem akarsz kapni.

Amúgy nyugodtan jelentsd fel őket,bajod nem lehet belőle.

2011. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem jelentem fel őket.Magyar rendőrök nem tennének semmit.Orvoshoz nem megyek mert az autómatikusan feljelentésttesz.Mivel fertőtlenítsem és milyen időközönként ?
2011. dec. 3. 12:07
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
2011. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

te hülye vagy??? orvos, látlelet, feljelentés...

honnan szeded, hogy a rendőrök nem csinálnak semmit?

2011. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
onnan hogy kamu
2011. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 nem dávid ***** válasza:
75%

te hülye vagy??? orvos, látlelet, feljelentés...

honnan szeded, hogy a rendőrök nem csinálnak semmit?


Mégis mit tennének? ha eljutna a tárgyalásig az ügy nem kapnának semmit csak utána jobban buszút állnának. vagy esetleg kapnának egy felfüggesztet bőrön büntetést.


Amugy van tanú? és miért nem hívtad ki magadhoz közvetlen az eset után rendőröket? Akkor még lehet befogták volna őket...

2011. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Beleszúrtak egy kést a lábadba és nem akarsz orvoshoz menni?

Te nem vagy komplett. Honnan tudod hogy előtte mit csináltak azzal a késsel? Lehet csirkét vágtak vele vagy macskát kínoztak. Olyan vérmérgezést kaphatsz hogy 1 héten belül kinyuvadsz. Tetanusz injekció kell meg varrás.

Menj orvoshoz te lökött!


Ha nem akarsz feljelentést tenni mondd az orvosnak, hogy nem láttad ki tette mert sötét volt így nem tudsz kire feljelentést tenni.

2011. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

A kérdésed egyértelműen kamu.

Ha nem az lenne, és tényleg ilyen "jobboldali érzelmű" fiatal lennél, farokfelvágva rohannál feljelenti őket, már csak azért is, hogy minden romák által elkövetett magyarverés kiderüljön, ne lehessen eltussolni.

Sőt, a helyi jobbikos irodában kérnél segítséget, felkerülne a képed a kurucinfora meg a Barikád honlapjára, hogy oda is figyeljen rá az ország, és a rendőrök legalább kínjukban vakarásszák maguk, hogy most már ideje lenne elkapni őket.

Súlyos testi sértés, csoportos elkövetés, ha elvitték a piercinged, még a csoportos rablást is rájuk verném a helyedben.

Gondolom, szüleid is hagyni fogják, hogy hősködj, nem fognak elvinni orvoshoz, netán észre se veszik, hogy hülyére vertek. Esetleg igen, de feljelentés helyett egy vállrándítással elintézik, hogy "GYerekek...fiúk...előfordul."


Találj ki valami jobbat.

2011. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

"a magyar rendőrök nem tesznek semmit"


Ha ilyen h*lye vagy, akkor meg is érdemled.

2011. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!