Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megvertek 15-en, combomba...

Megvertek 15-en, combomba szúrtak 1 kiskést ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap 15 cigány megvert és közben a combomba szúrt az egyik egy kiskést.Hazasántikáltam.Na a kést kiszedtem szerencsére nem kapott el semmilyen fontos eret.De nagyon fáj még mindíg lefertőtlenítettem bekötöttem.Az orrom eltört,szám felrepedt belülről 1 fogam kiesett,és az orromból kitépték a piercinget.Nem megyek orvoshoz vele rendőrséghez sem mert tudom a magyar rendőrök nem tesznek semmit.Mit tegyek a lábammal hogy nehogy elfertőződjön ?
2011. dec. 3. 12:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%

"honnan szeded, hogy a rendőrök nem csinálnak semmit?"


Verekedni ősi cigány szokás. Családi vitákba meg nem szólnak bele a rendőrök, sokszor akkor se, ha vér folyik.

2011. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%

ez kamukérdés,minek válaszolgattok?

meg ha 15 en megvernek érdekes h még gépel az illető??

haggyuk máá..

vagy lehet hogy volt miért kapnia,azért nem megy a rendörségre.

meg miért nem az egészség kérdébe van?

2011. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Betadinnal mosd ki és varrd össze, a cérnát előtte szintén betadinban fertőtlenítsd.
2011. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%

"honnan szeded, hogy a rendőrök nem csinálnak semmit?"


Szerinted?

2011. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

"Beleszúrtak egy kést a lábadba és nem akarsz orvoshoz menni?

Te nem vagy komplett. Honnan tudod hogy előtte mit csináltak azzal a késsel? Lehet csirkét vágtak vele vagy macskát kínoztak. Olyan vérmérgezést kaphatsz hogy 1 héten belül kinyuvadsz. Tetanusz injekció kell meg varrás.

Menj orvoshoz te lökött! "


Pihenj már gyerekem. Ehhez nem kell orvos, csak betadin, lidocain, tű meg cérna.

2011. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ja és ha netán ezután is kezd gennyesedni akkor paradicsomos dunsztkötést tegyél rá, de teheted ezt megelőző jelleggel is a fertőzés elkerülésére.


Leírom részletesebben. A sebet kitisztítod, betadinnal átmosod. A cérnát szintén betadinba áztatod legalább negyedórát. Ha van lidocainod azzal érzésteleníted és már varrhatod is. (ha nincs anélkül is ki fogod bírni, nem fájdalmas túlzottan)

Két három öltésnél ne varrj többet, mert nincs értelme, ha tényleg kicsi volt az a kés kettő is elég.

Mikor kész vagy gézlapot áztass paradicsomlébe ezt tedd a sebre erre pedig egy fólia darabot vagy folpackkal tekerd körbe. Ezután ugyanúgy kösd át gézzel mint hagyományos kötözésnél. Két három napon belül rendbe fogsz jönni. Addig iszogass vörösbort a vastartalma miatt, ez vérképző.

2011. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Van két lehetőség:

1:Kamukérdés

2:Elmész az orvoshoz,ő elküld ide-oda,kivizsgálnak,lekezelnek,kérsz látleletet,feljelentést teszel.Aztán a látlelettel,és orvos által kezelve elmész a Jobbik helyi szervezetéhez,elmondod nekik mi történt.

Hazamész,írsz a kuruc.info-nak,Barikádnak,és a többi hasonló oldalnak.Ők leközlik.Írsz a tv-k nek is,hátha leadják.

Linkelsz mellé képeket,és a látleletet be szkenneled,és elküldöd azt is.

Otthon nehogy nekiállj varrogatni magad,mert több bajt csinálsz,mint hasznot.Az orvos lehet,hogy befektet a kórházba,de nem baj,mert oda kell behívni a tv-t és újságot,stb-t.Esetlen közösségi portálokon keresgetni,és ha egy arcot felismersz,közölni a kuruccal.Majd ők segítenek.

Menj el önvédelmi gyakorlatokra,kérj fegyverviselésit gáz-riasztó fegyverre,hordd magaddal,gáz spray-t is vihetsz magaddal.

Mennyi idős vagy?Ilyen osztály nagymenő fiúcskája vagy?

2011. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

1. Kamu.

2. Orvoshoz.

3. Közösség tagja elleni erőszak miatt Magyarországon legelőször egy cigányt büntettek meg, amiért megvert egy magyar diákot. Aki azt állítja, hogy hasonló esetben a rendőrség nem tenne semmit, hogy a cigányokkal kivételeznek, az hülye. Pont.


Hogy a jogi részéről is legyen szó.

Amit leírsz az csoportos garázdaság, illetve súlyos testi sértés.

2011. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%

ma 14:10


Nem tudom mit szarozol betadinnal... Vágd le a lábat sövényvágóval, majd ívhegesztővel égesd ki a sebet. Max 5 perces ha nem túl kemény a csont.

2011. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
blastoffitspartytime szerintem te orvosi analfabéta vagy.
2011. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!