Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek mi lesz az ítélet?

Szerintetek mi lesz az ítélet?

Figyelt kérdés

Én vagyok a bolti lopásos.

3 csoki 500ft.

A héten megtudom,hogy mire számítsak.

Szerintetek ???

17f vagyok.

Tudom,hogy rengeted választ kaptam.

Tudom,hogy már nagyon sokan utálnak,hogy már 1000X leírták.

De több,mint a fele az volt,hogy Obama már küldi az Fbi-t meg kivégeznek,életfogytiglan,levágják a kezem stb.

Oké én bevallom,hogy idegesítő vagyok,de komolyan csak 1 komoly választ,vagy csak az írjon akinek már volt ilyen hülyesége mint nekem,mert az tudja a legjobban.

Nem azért kérdezgetem,mert jó kedvem van,vagy mert unatkozok,hanem mert félek,és tudni szeretném,hogy van-e egyáltalán félni valóm.

3 rendőr is mondta,hogy nem lesz semmi,mert 500ft a kár amit helyben vissza kellett adnom,de azért volt már rá példa,hogy 3 zsemléért bevittek valakit.

És ez miatt félek a legjobban :(

Azt mondta az itteni rendőr,hogy azért komolyabbat kell azért csinálni,hogy bevigyenek,de valakit mégiscsak bevittek :S

Vagy neki már volt előtte lopása és azért volt ennyire súlyos ?


2011. dec. 12. 18:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Egyébként egy külön biztonsági szolgálat volt akkor.

És azt mondták,hogy ahány feljelentést tesz annyi + pénzt kap a fizetéséhez.

Ebből mi igaz ?

Szerintetek ?

2011. dec. 12. 18:20
 2/12 anonim ***** válasza:

nem kaphatsz ezért semmi bűntetést

én már írtam neked sokat

a biztonsági örök max a matchtől kaphatnak valami jutalékot mert jól végezték a munkájukat

de a legrosszabb esetben is kifizetetik veled a cucc értékét

2011. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ ! :)

De az a baj,hogy nem a Match biztonsági őrei voltak hanem valami biztonsági szolgálat,mert mikor ott voltam akkor mások voltak akik 1 héten csak 1x vannak,de általában a sajátjaik vannak ott :S

És pont akkor fogtam ki azt a szolgálatost :(

2011. dec. 12. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:

de akkor se csinálhatnak semmit

börtönt büntit biztos nem kaphatsz

felfüggesztettet sem

sőt még pénz bírság is elég valótlan

és ha nem tettek ellened hivatali feljelentést akkor nem lessz semmi az biztos

ja és melyik városba élsz

2011. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát de elméletileg tettek feljelentést és voltam is bent rendőrségen de akkor még nem voltam ott benne a gépben mert azt mondták,hogy el vannak csúszva mert mostanában sok az ilyen nagyon kis értékű lopás.

Azt mondták,hogy hívjam fel őket a héten és akkor majd többet tudnak mondani,hogy megérkezett-e a feljelentés.

Szóval elméletileg fel vagyok jelentve és lesz elméletileg tárgyalás is,csak azt nem értem amit már itt sokan le is írtak,hogy többe kerül a fűtés,tárgyalás,mint maga az lopott érték ami ráadásul nem is vittem el mert ott helyben visszakerült a polcokra.

2011. dec. 12. 18:37
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj a várost nem szeretném ide írni,ha gondolod elmondom priviben.

És nem város,hanem vidék,de a lopás az Pesten történt a Matchban.

2011. dec. 12. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Írd le a várost, a teljes neved és a pontos lakcímed meg a személyi igazolvány számod. Másképp nem segíthetünk-
2011. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dizus ***** válasza:
Add meg privibe az ügy adatait és én magamra vállalom.Leülöm ha kell,csak ne tegyél már fel több kérdést ezzel kapcsolatban!
2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerinted melyikünk jós ezen az oldalon??

Honnan a bánatból tudjuk mi, hogy mi lesz az ítéleted?


Hagyjál már minket békén.

Esküszöm, hogy már jobban várom az ügy végét, mint te, mert ez kínzás, amit itt művelsz.

2011. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak visszacsinálhatnám :'(
2011. dec. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!