Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet-e zsarolni a büntetőbíró...

Lehet-e zsarolni a büntetőbírómat a gyorsabb munkára oly módon, hogy gázolaj számlákat küldözgetek neki?

Figyelt kérdés

Énnekem van egy semmiség büntetőügyem, 3 éve történt az esemény, semmit se halad az ügyem, már 2 éve a bíróságon van. Fuvarozó vagyok és az üzemanyag ára a hazai kedvezménnyel pont azonos, mintha Ausztriában tankolok, kedvezmény nélkül, tehát mindegy.

Arra gondoltam, ha összegyűjtök 10.000 euronyi gázolaj számlát és folyamatosan bombázom vele a bírómat, és mellékelem hozzá a magyarázatot, hogy addig nem tankolok itthon amíg nem tárgyalja le az ügyemet, akkor előbb végeznék és letárgyalná végre.


Az az igazság, hogy már küldtem neki két névtelen levelet 2x 10.000 euronyi rehtugal, csak szöveget nem írtam.


Tehát, megtehetem ezt szabadon vagy kitalálhat erre a cselekményre valami tényállást, és ráerőszakolhatja-e bosszúként, a szemtelenséget megtorolandóan.


2011. dec. 13. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
a bírót egyáltalán nem érdekli, hogy hol tankolsz, tehát azzal megzsarolni nem lehet, viszont a névtelen levelek zaklatásnak minősülnek, ami ugyan a szóban forgó bírósági ügyed kimenetelét nem befolyásolhatja, de lehet belőle még egy, ahol alperes leszel.
2011. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

húúú!!!


Akkor nem fogom a pofájába vágni a károkozást a tárgyaláson, hogy bukta az állam a jövedéki adót , hogy ő az oka, hogy én voltam a névtelen levelező a számlákkal.


köszi.


Azéé még küldök a lajhárjának néhányszor 10.000et, hátha felébred és nem vakaródzik tovább, hanem dolgozik.


Disznóság ez értelmiségi jogász terror, ami magyarban van, ennek pusztulnia kell, 2012ben csőbe juttok és megérdemlitek. Részemről alig várom az eseményt.

2011. dec. 13. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez zaklatásnak minősül. Amúgy lehet, csak nem fogja érdekelni hol tankolsz.
2011. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jabocs. Most látom, már az első leírta.
2011. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez lesz a következő "kis semmi" ügyed, az biztos.

A bíró hivatalos személy, még súlyosabb is őt zaklatni...


És nehogy azt hidd, hogy meghatja, hogy te hol tankolsz, meg jövedéki adó, meg ilyesmi...

Miért érdekelné őt? Nem neki megy az adó...

2011. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenesetre, a BAKA András egyszer mondta, hogy:


"..... Az eljárások indokolatlan gyorsítása, az ítélkezés minőségét rontja....."


Ezért a mondatért, jól kicseszték a helyéről és hoztak helyette két fiatalt, aki gatyába fogja rázni ezt a sok HERÉT, nem aktnak dolgozni, csak a nagy pénz főőővenni lustálkodásért. MOCSÁDÉK Bíróherék!

2011. dec. 13. 19:08
 7/7 dodi48 ***** válasza:

Kérdező!Te elmultál 18 éves?


Mert ilyen hülyeséget még egy gyerek sem csinál, kérdez.


Jézusom...

2011. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!