Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv! Két napig smseztem...

Üdv! Két napig smseztem erotikus dolgokrol egy 14éves lánnyal, én 20is elmultam. Sajna küldtem képet is, de én nem kaptam, és nem is beszéltem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajna állitolag az apja... Aki fölhivott hogy megy a rendörségre mert meg akartam rontani a lányát, és mehetek a sittre. Vagy esetleg megbeszélhetjük peren kivül is ha mondjuk átutalok neki pénzt, és a provident számát is megadja ha nincs pénzem. Mit tegyek? Én csak üziztem párat és végem van? Az apja még annyit mondott hogy a lánya mégcsak (mittudom én már melyik honapot mondta), pár honap mulva lesz 14. A lány meg olyanokat irt hogy hiányzok, irjak. Ez ugye csabda, de én jol belesétáltam, és a lényeg hogy végem van.
2011. dec. 15. 02:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
vannak ilyen 20-30 éves nők,akik 13 évesnek adják ki magukat a neten,aztán behúzzák a pasikat,mint ahogy téged is,és ekkor jönnek a nő bikái ,akik megzsarolják a csőbehúzottat,hogy így lesz meg úgy lesz ,ha nem ad pénzt
2011. dec. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%

Igy van, ne dolj be, osregi szakallas trukk.

Jelentsen fel ha akar - ne fogja megtenni.

De te legkozelebb ne beszelgess azzal, aki 14 eves.

A legjobb vedekezes, ha elmented a beszelgeteseket - ha tudod bizonyitani, hogy megmondta, hogy 14 es azonnal kileptel, vagy, ha hazudott, es azt mondta, hogy mar elmult 16. Ha meg van a history-dban a beszelgetes, akkor vedve vagy.

A jelenlegi helyzetben meg tuti, hogy valami csalas van - semmikeppen se hagyd magad zsarolni, akar fordulj a rendorseghez is. Vagy mondd meg, hogy hivjak fel a rendor batyadat/sogorodat - es kerd meg egy haverodat, hogy jatssza el... Nem fognak pattogni tobbet.

2011. dec. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%
Ne hari, de ha te 20 felett 13 éves gyereknek sms-ben faxos képet küldesz, vess magadra!
2011. dec. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
Még az is lehet, hogy eleve csak az "apja" létezik...
2011. dec. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
14 eves lannyal hogy lehet erotikus sms-t valtani? Ezek szerint vannak eros pedofil hajlamaid! Menj be a rendorsegre es mondd el mirol van szo mert ezek addig fognak zsarolni amig oda nem adtad az utolso penzed sot meg azutan is. Aki eleve ilyen zsarolo az nem fog leallni! Ha igaz a hir remelem az apjat is lecsukjak meg teged is es ne haragudj, hogy ezt irom de egy 14 eves lany MEG GYEREK! Jo jo tudom nemelyik lany 14 evesen ugy nez ki hogy az ember megorul de akkor se szabad kezdemenyezni...rendorsegre meg azert menj mert egyreszt ha igaz a hir es feljelent az apja nagy bajba kerulsz raadasul amig te sms-en trollkodtal addig az apjanak volt annyi esze, hogy felhivjon aztan valoszinuleg le fogja tagadni, hogy megzsarolt teged mert nem olyan hulye, hogy nyoma maradjon az eszmecserenek! Ha meg bemesz a rendorsegre akkor majd megmondjak mit csinalj hogyna csald torbe hogyan rogiztsd a hivast es majd penz atadasnal lecsapnak ra. Valoszinuleg ezert a tortenetert meg nem fogsz bortont kapni max felfuggesztett buntetst de ha tovabbra is gyerekeket akarsz megrontani elobb-utobb bekerulsz es akit pedofiliaert itelnek el annak odabent annyi meg egy bambi!!!
2011. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Ha bizonyíthatóan tudtad, hogy 14 éves és feljelent az apa, akkor ügy lesz belőle.

Ha bizonyíthatóan nem tudtad a korát, csak az apa a zsaroláskor közölte, akkor semmi bajod nem lesz.

Remélem így volt, és megtartottad az sms-ket, levelezést stb.

Az is jó, amit írtak már itt: közöld az apával, mivel nem tudtad a korát a lányának, nem is követhettél el bűnt. De megkérdezed a családod, mert van köztük pár rendőr, ügyész, stb.. És ha továbbra is zsarolni mer, feljelented. És ne izguljon megtalálják.

Van ahol meg tudják nézni a telefonon történt kommunikációt.

2011. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

A tőle kapott üziket archiváld!

Amilyen gyorsan csak tudsz, cserélj mobilszámot!

Az is lehet, h fake az egész, de az első kettőt akkor is jó ha megcsinálod.

2011. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
átverés, ne foglalkozz vele!
2011. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
a történet leírás alapján lehet hogy nem a 14 éves lánnyal smsztél, hanem csak az "apukával"
2011. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ne parázz nem fog feljelenteni, mert gyakorlatilag semmi törvénytelent nem követtél el. Az hogy leveleztél vele akár erotikus dolgokról is nem törvénytelen.

Én megmondanám neki hogy írja ki a Provident számát, hajtogasson belőle papírcsákót, és dugja fel a seggébe.

Egyébként ha nem akarsz vele beszélni szüntesd meg a csatornákat amiken elér. Mobilszámcsere, msn csere.

2011. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!