Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Üdv! Két napig smseztem...

Üdv! Két napig smseztem erotikus dolgokrol egy 14éves lánnyal, én 20is elmultam. Sajna küldtem képet is, de én nem kaptam, és nem is beszéltem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajna állitolag az apja... Aki fölhivott hogy megy a rendörségre mert meg akartam rontani a lányát, és mehetek a sittre. Vagy esetleg megbeszélhetjük peren kivül is ha mondjuk átutalok neki pénzt, és a provident számát is megadja ha nincs pénzem. Mit tegyek? Én csak üziztem párat és végem van? Az apja még annyit mondott hogy a lánya mégcsak (mittudom én már melyik honapot mondta), pár honap mulva lesz 14. A lány meg olyanokat irt hogy hiányzok, irjak. Ez ugye csabda, de én jol belesétáltam, és a lényeg hogy végem van.
2011. dec. 15. 02:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem is! Rögzíteném a beszélgetést amiben pénzt követel, és feljelenteném zsarolásért a faterkát. Aztán majd elgondolkodik hogy inkább elmegy dolgozni mintsem 20 éves fiataloktól követel pénzeket.
2011. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne pedofil hajlama, te nagyon okos ?:) Ha 8 évessel sms-ezett volna, akkor írhatnád ezt. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb 14 éves lány sokkal többnek néz ki. Most akkor ha megnézek egy 18nak kinéző 14 éves lányt az utcán, akkor pedofil vagyok? Egyébként semmi rosszat nem csináltál. Remélem, megvannak még az smsek. A lány 14nek hazudta magát.
2011. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kamu az egész.

Illetve az nem derül ki, hogy 1. te tudtad, hogy a lány ilyen fiatal? 2. egyáltalán tudtál róla bármit is? 3. ismerted? 4. honnan volt meg a szám?...

Ugyanis, ha csak úgy egy ismeretlennel leveleztél, aki ráadásul még idősebbnek is mondta magát, akkor nagy valószínűséggel téged átvertek, hogy megzsarolhassanak, és pénzt követelhessenek.

2011. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Ö jelentkezett hirdetés által,de nem kiskorut kerestem én! Irtam én neki hogy fiatal,nem vagyok pedofil,de erre azt irta hogy üzizni üzizhetnénk.Erre irtam hogy rendben,azt lehet...és igy kezdödött.:-((Üzibe irta a lány hogy 14 éves. Nem beszéltem vele,csakis sms váltás volt. Igen,lehet hogy csak az apával irtam végig.
2011. dec. 15. 10:27
 15/36 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak egy ismeretlennel üziztem,nem tudok én rola semmit sem. Az állitolagos apa mondta egy másik mobilszámrol ahonnan fölhivott hogy 14 lesz a lánya,és nem kell személyesen se elmennem ha utalok neki pénzt a számlájára,amire vasárnapig adott haladékot.ÉN NEM VAGYOK PEDOFIL CSAK ÜZIZTEM EGY ÁLLITOLAG 14 ÉVESSEL. VESZTEMRE LEHET.Igen a mobilszámom kidobom...
2011. dec. 15. 10:35
 16/36 anonim ***** válasza:
megjegyzés: ne utalj neki átverés, telefon szám csere hogy ne zaklathasson, a másik meg hogy mi alapján jelent fel? nem tud rólad semmit.
2011. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Én a képet egyépként mert kérte,azért küldem. Smsben kérte,csak smseztem vele.Megvannak üziei természetesen.
2011. dec. 15. 10:43
 18/36 A kérdező kommentje:
Teloszám alapján a rendörség megtalál nem? Hiába feltöltökártyás a számom.Igen,nem tud rolam semmit,és én se rola,se az állitolagos lányárol,hisz csak sms váltás volt.
2011. dec. 15. 10:46
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem tudtam a korát,bizonyithatolag se,csak amit irt a lány,aki lehet nem is lány hanem csak az apjával irtam. Az apa mondta hogy küld ö képet,de én mondtam hogy NE KÜLDJÖN,NEM VAGYOK PEDOFIL.Most csönd van vasárnapig,de ahogy segitetek,látom hogy csak átveni akar az ,,apja,, és mobilszám csere lesz.
2011. dec. 15. 10:56
 20/36 anonim ***** válasza:
73%
Az apa küldeni akart képet neked a majdnem 14 éves lányáról miután megfenyegetett??:))))
2011. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!