Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az állam hol akarja, hogy...

Az állam hol akarja, hogy aludjanak a hajléktalanok, ha az utcán nem lesz szabad?

Figyelt kérdés

A hírekben hallottam ezt valamikor.

Vagy akkor büntetést kapnak és börtönbe kerülnek,egy melegebb helyre?


2011. dec. 25. 00:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Azt teljesen megértem, hogy tiltani kell az utcán való alvást.

Mégis, megoldást kell találni arra, hogy hol is legyenek ők. Átmeneti megoldásként szóba jöhetne a munkatáborba való küldés, de ilyen nincs, másrészt meg hogyan tovább?

2011. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen valóban némelyikük nem is olyan kicsike jövedelemmel rendelkezik,ami persze egy-két napon belül elfolyik különböző kocsmákba,vagy elveszik tőlük amikor már olyan állapotban vannak,hogy nem is tudnak magukról.Én ezeket a jövedelmeket szépen elvenném,és kényszeríteném őket arra,hogy az erre kimondottan nekik létesitett komfortos szállókra beköltözzenek.Ebből fedezném a kiadásaikat,és mindent.Mert ezeknek nyugdijat kiutalni vétek.
2011. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Természetesen az utcán. Ha egyszer hajléktalanok hol aludnának máshol?
2011. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

"Igen valóban némelyikük nem is olyan kicsike jövedelemmel rendelkezik,ami persze egy-két napon belül elfolyik különböző kocsmákba,vagy elveszik tőlük amikor már olyan állapotban vannak"


Igen így van. Épp ezért ez csak egy újabb pénzbegyűjtési akciója a kormánynak, nem pedig arról szól a történet, hogy hol aludjanak. Szerintetek a kormány nem leszarja hol alszanak? A képviselők nem járnak annyit sem a nyugatiba sem a nyócasba, hogy zavarná őket.

2011. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

"Azt teljesen megértem, hogy tiltani kell az utcán való alvást. "


Mért érted meg? Valaha csak fák voltak és barlangok. Biztos, hogy egyáltalán az a természetes hogy létezik utca?

2011. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

"Igen,ez az,de ha se szálló,se bírságot nem tud kifizetni,akkor?"


Akkor leültetik. De nyugodj meg a többség ki fogja, ez a görény Fidesz van annyira rafinált, hogy nem ők fognak fizetni egy ember fogvatartásáért, inkább bevasalják a bírságot.

2011. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Szerinted egy hajléktalan embert ki alkalmazna a mai világban?"


Bárki aki egy lakhellyel rendelkezőt. Sőt, ha hiszed ha nem többségüknek komolyabb munkája és jövedelme van mint neked. A Rákosrendező büféjében dolgoztam (éhbérért) és járt hozzánk egy Afrikát is megjárt mérnökember (HAJLÉKTALAN VOLT!!!) aki egy Angyalföldi építési vállalkozó tanácsadójaként funkcionált, egyetlen olyan eset sem volt éveken át, hogy mikor fizetett ne láttam volna nála legalább félmillió forint készpénzt! Ha hiszed , ha nem egyetlenegy sem! Pedig nem voltunk egy elit hely.

2011. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

kolopelének annyiban adok igazat hogy össze tudnak koldulni egy csomó pénzt főleg a fővárosban és azt elisszák

de hidd el kolopele hogy van olyan aki ki akar lépni ebből az életből és az sem talál munkát te folyamatosan azt halytogatod hogy aki mennyen el dolgozni kérdem én hogy hova a fenébe, ha bemenne egy hajléktalan hozzád hogy munkát akar adnál neki?

2011. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

""Azt teljesen megértem, hogy tiltani kell az utcán való alvást. "


Mért érted meg? Valaha csak fák voltak és barlangok. Biztos, hogy egyáltalán az a természetes hogy létezik utca?

# 15"


1. Csak egy szövegrészletet ragadsz ki én tőlem. Ezzel egy a gond: tovább is írtam. Megoldásokkal csak akkor jövök elő, ha azt, alkalmazni is tudom. Tudod - szép a beszéd, de üres is, ha nem követi tett.


2. Az utakat mestergésen hozták létre - közlekedésre és nem arra, hogy ott aludjanak (a megpihenés is mást jelent).

2011. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezzel kívánja ösztönözni a kormány a hajléktalanok munkavállalási kedvét! Nem egy orthodox módszer, de idővel a világ is be fogja látni, hogy mégis milyen hatékony.
2011. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!