Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha Angliából rendel vki egy...

Ha Angliából rendel vki egy bilincset postán keresztül abból lehet bármilyen gond?

Figyelt kérdés
Legális a birtoklása? Postán átnézhetik a csomagot?
2012. jan. 7. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a rendőrség megfog viccelni, és abban fog elhurcolni gyalog egy amerikai börtönbe Magyarországról.
2012. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Apám is minden kacatot külföldről rendel... Singapurból napszemüveget, amerikából cipőt, stb. Csak a vámon nézik át, és ott fizetned is kell valamennyit érte. Én is már rendeltem cipőt amerikából, gyorsabban megjött, mintha itthonról adták volna fel. Szóval nyugottan megrendelheted. Bár jobb lenne ha itthon költenéd el a pénzed.:-D
2012. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 asmosys ***** válasza:
Szex shopban kapható műanyag legális. Igazi kényszerítő eszköz birtoklása rengeteg kellemetlen következménnyel, büntetéssel jár. Pláne ha behozatod.
2012. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom kivették a közbiztonságra különösen veszélyes eszközök listájáról, csak kitudja hova sorolták át. Pl. milyen forgalmazási, vámügyi szabályok vonatkoznak rá, esetleg EUs szabályozás, v akármi. Van-e rá esély hogy a postán vmi röntgennel átvizsgálják a csomagokat (van ilyen?) esetleg felnyitják. V minden külföldről érkező csomagot felnyitnak?
2012. jan. 8. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem régiben egy kamerás szemüveg miatt volt botrány, mert a kémeszközök közé sorolták.
2012. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mire kellene az a bilincs?
2012. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:)

semmi gonoszságra

2012. jan. 8. 12:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze a kérdés pusztán elméleti.
2012. jan. 8. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!