Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 100%os rokkantnál mi történik...

100%os rokkantnál mi történik most?

Figyelt kérdés

Édesapámnál 100%os rokkantság van megállapítva. Ma levelet kaptunk a nyugdíjfolyósítótól, melyben fél oldalon azt ecsetelik h Magyarország megújulásáért áldozatot kell hozni, és 2 mondatban azt írják h ,,rokkantsági nyugdíját s továbbiakban öregségi nyugdíjként kapja". Mivel péntek este van nem tudunk már kitől érdeklődni, ha valaki tud erről valamit mondani nagyon hálás lennék. Most gyógyszertámogatás és a rokkant parkolás elveszik? v csak neveket változtatnak?


Előre is köszönöm.



2012. jan. 13. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom és szerintem senki nem tud semmit.

Ezek a politikusoknak csúfolt büdös gyökér férgek csak azokkal mernek erősködni akik betegek öregek és nem képeznek túlzott ellenállást. Én már a nyugdíjjam miatt idegeskedek sok birka állampolgár fel se fogja hogy míg él dolgoznia kell. Hát mi van itt??

2012. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma felhívtuk a nyugdíjfolyósítót. Sajnálattal közölték h tudják h szemétség de megkapták a rendeletet nem tehetnek semmit...
2012. jan. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!