Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Erről hallottatok? Ez már...

Erről hallottatok? Ez már tényleg felháborító! Mi lesz még itt?!

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 19. 09:55
 1/6 anonim válasza:
Igen. Pár sorral lejjebb már van kérdés erről. Itt az egyik: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2012. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már meg sem lepődöm.
2012. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Nem elveszik, csak nem a bankok nyúlják le a hasznot belőle. Én így értelmezem a cikket.
2012. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én is így értettem. Ezentúl nem a bankok kezelik, hanem az állam, így a hason nem a bankok zsebét gazdagítja, hanem az állami büdzsét. De ebből a cikkből nem az jön le, hogy elvennék... Szövegértés, kérem...
2012. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok "semmilyenes", de nekem majdnem mindegy, hogy kik kezelik a pénzt. Majdnem, mivel egyikben sem bízom, sőt, talán az államban egy kicsit jobban. Az állam mindenképpen függ a szavazatainktól, tehát nem mernek nagyon szembe menni az emberekkel - ez amúgy nem mindig jó, de így van. Nem mernék megtenni, hogy lenyúlják. Ha ugyanannyival fog gyarapodni, akkor már talán inkább az állam kezelje, mint egy kereskedelmi bank. Az elméletileg nekünk csak jó lehet, persze ha az elméletben nincs korrupció, illetve saját magunkat kormányozzuk legalábbis még ezen a szinten.
2012. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát ahelyett, hogy a bankok befektetnék a pénzt, inkább finanszírozzuk államadósságból. Remek ötlet, Magyarország én így szeretlek. "Nyugdíjmentés", cafetériaállamosítás. Nehogy a végén még az állampolgár járjon jól, hogy megválaszthatja hova tegye a pénzét.
2012. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!