Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit tudtok-hallottato...

Anyukák! Mit tudtok-hallottatok az új rendeletről, amit januártól akarnak bevezetni? Állitólag a gyerekek nem járhatnak bölcsibe 3 éves kor után, hanem a kor betöltése után azonnal oviba kell járni? Ovódába megszűnik az iskolaelőkészitő?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 2014 szeptemberétől lesz 3 éves kortól napi 4 órába kötelező az óvoda.A jegyző adhat felmentést 5 éves korig.Nem lesznek viszont felzárkóztató osztályok az iskolákban, az iskolaéretlen gyerekek 6 éves kor után is maradhatnak az óvodákban.
2011. dec. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallotam róla, de kb pont enyit hogy ez lesz, pontos infót nem.

Nem tartanám rossz ötletnek, csak ahoz építeni kéne még pár ovodát.

Nálunk nagyon nagy a szűrés, csak akkor veszik be a gyereket 3 évesen ha teljesen szoba tiszta, tökletesen beszél és az anyukának és apukának is van bejelentett munka helye.

Iszanyotsan kevés a hely pedig 3 épülete van a községben lévő ovodának.

2011. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!