Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gondolom ti is hallottatok...

Gondolom ti is hallottatok arról a kijárási tilalomról?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok el, én teljesen egyetértek vele!


[link]


Nektek mi a véleményetek róla?

És ez este nyolctól reggel hány óráig lesz?

És ha pl. hatig és hatkor indul a gyerek vonata vagy busza akkor nem mehet egyedül vagy mi a franc?


2012. jan. 2. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetértek vele, bár ki és hogy fogja ellenőrizni! Nem hiszem, hogy sokra megyünk vele! Bár sosem tudni! De lagalább a szórakozóhelyek nem 12 évesekkel lesz tele! Arra kíváncsi vagyok, hogy azok a tinik, akik most sem nagyon vannak otthon 14-16 évesek ( a nagy lányok, nagy fiúk), változtatnak-e a magaviseletükön! Szerintem nem! Ha a szülő nem bír vele, majd a hatóság?! Kíváncsileszek!
2012. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Hát én mindjárt hülyét kapok... Talán nem az embereket kéne bezárni, hanem több rendőrt kiküldeni (ha van)! Vagy esetleg nem elengedni egy óra után, azokat akik veszélyt jelentenek! Én most leszek 16 és nem egyszer fordult már elő, hogy este nyolc után értem haza,mert iskolából óvodába(húgomért)mentem, majd a boltba, hogy legyen valami kaja (tehát sokat kell utazni)...

Mit akarnak még kitalálni??? Esetleg azt, hogy egy ember egy nap mennyi levegőt szívhat?

2012. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
A dolog jó, csak a korhatár... azért 18 év sok. Én 16 évesen szakközépiskola mellett már dolgoztam minden pénteken és szombaton pl. Olyankor 10 után értem haza. Szóval én nem 18-nál húznám meg a határt, hanem mondjuk 16-nál.
2012. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség!

Én pl mikor tanuló voltam, a szakmai gyakorlatom 7.45-ig volt. Ha meg feszültem volna sem értem volna haza 8-ig.

Ha leküldöm a közértbe a 16 éves gyerekem, mert valamit elfelejtettem, akkor bűnözök majd?

Nyáron ne várjuk már el egy 16-17 évestől, hogy otthon legyen 8-ra.

Másodikkal értek egyet.

Rendőr kell, nem kijárási tilalom. Hát hol tart már ez a világ? Azért ne állítsunk már ilyen korlátokat!

2012. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi az egyetértést.(;

De szerintetek hány óráig lesz reggel?

2012. jan. 2. 17:10
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
én úgy tudom,hogy végül a 14 évet fogadták el.Az meg nagyon helyes.14 éves taknyosok ne rohangáljanak az éjszakában felügyelet nélkül.
2012. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

*második vagyok*

Nem hinném, hogy már döntöttek. De amúgy, egy 14 évesnél még nem kötelező, hogy legyen nála valamilyen igazolvány... alias nem tudják megnézni, hogy hány éves, meg ha tutira biztosak abban,hogy 14 alatti, akkor meg honnan tudják meg a nevét?

2012. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én már csak azt nem értem, hogy akkor ezután ha egy gyerekkel történik valami (pl. megtámadják) este 8 után, akkor nem a tettest fogják elővenni, mondván, hogy nem kellett volna kimenni, kisfiam?


Ha emlékeztek a kiskunlacházi kislány esetére, ott is másnap a fél ország nem azon hördült fel, hogy ilyen szörnyűség megtörténhet, hanem hogy biztosan nagyon kihívóan öltözködött, meg minek engedték el a szülei (sulibuliról beszélünk)?

2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem is tiszta vicc.

Nekem is dolgoznom kellet már 17 évesen, mert nem álltunk jól anyagilag és 10-11re értem haza.


Meg azt nem értem hogy azt hogy akarják össze egyeztetni hogy ugye az érettségi közmunkához lesz kötve.Na már most csóri gyerek suliba van 3ig, utána elmegy dolgozni tuti nem ér haza 8-ig.


Az olyan apróságokról meg ne is beszéljünk, ami egy iskolás életéhez hozzá tartozik bankett, gólyabál hát 8ig tartanak minimum.Vagy ezentúl meg fog szűnni?


Na és aki esti suliba jár??Az mit fog csinálni??


Hülyék ezek csak nem forognak!

2012. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na de hányig lesz reggel, azt senki nem tudja?
2012. jan. 2. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!