Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felfüggesztett után lehetek...

Felfüggesztett után lehetek biztonsági őr?

Figyelt kérdés

Kb. 2éve lejárt.Felhívtam egy céget akik tanfolyamot szerveznek,ők annyit tudtak mondni,hogy a rendőrséghez kell mennem egy igénylőlappal és ők majd eldöntik.A függesztettem 2010májusában lejárt,viszont 2010Novemberben kaptam még egy kis közmunkát egy "vétségből"kifolyólag.


Most akkor lehetek biztonsági őr?


Egyik ügyem sem volt komoly.


2012. jan. 25. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem igazán. Ameddig bűnügyi nyílvántartásba vagy kizáró ok. Minden bcs.-nek megvan a maga nyilvántartási ideje.
2012. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak kíváncsi vagyok, milyen az a nem komoly ügy, amiért felfüggesztett jár? :O
2012. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
......szerrel való visszaélés.És még mielőtt...igen tudom.Megfogtam nem lett belőle ügy"vádelhalasztás"cserébe fél év ambire kell járni.Csak engem ez alatt a fél év ambi alatt megint megofgtak,hogy van nálam.Így lett fügi.
2012. jan. 26. 12:10
 4/6 A kérdező kommentje:

Az összérték:

1.Bukásomnál 0.2g400Ft 1g 2000FT

2.Bukásom 0.4g 800Ft


Azért mondom,hogy nem komoly Az ügyem is csekély mennyiség címszó alatt futott.

2012. jan. 26. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz, kábszeresre még egy gyufát sem bíznék.

Legalább a szakma nevét írhatnád helyesen, biztonsági őr nincs.

2012. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés,hogy te mit tennél.

Én meg egy ilyen suttyó parasztra nem bíznék semmit mint te vagy.

2012. febr. 14. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!