Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért feljelenthet a család?

Ezért feljelenthet a család?

Figyelt kérdés
Szóval kiderült egy sztárról, hogy családja van (felesége, gyereke) Mivel sztár, így ha én a közösségi oldalán rá kérdeznék, feljelenthetne személyi jogok megsértéséért? Vagy lehetne következménye? Ha csupán üzenetbe rá kérdezek, mi lenne a reakciója? (Sztárról van szó!)

2012. jan. 30. 17:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, senki nem tudja rajtunk kívül, vagy csak páran... De titkolja
2012. jan. 30. 17:13
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem érthetö, hogy mit akarsz kérdezni. Bármelyik közösségi oldalon kérdezhetsz minden bejeletett tagtól bármit, legfeljebb nem felel, vagy letilt.
2012. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Oké! Eddig jó, de most van egy adott sztár, akiről kiderítettem hogy családja van, ezt a rajongói nem tudják, és ha most kiírnám a közösségi oldalára hogy tényleg apa vagy? Vagy üzenetbe privátba csak neki, ebből lehetne rendőrség? Csinálhatna valamit?
2012. jan. 30. 17:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sztár? Brad Pitt?

Vagy csak egy ilyen kis magyar f*s celeb, mint mondjuk Vastag Tamás? Ki az?

2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi titkolni való van abban, hogy családja van? Ez nem szégyen, se nem bűn.
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nevet nem írok! :) Magyar igen! De nem teregetem ki, félek hogy ezzel bántanám Őt :/ Igen én sem értem miért titkolja, talán azért mert akkor eltávolodnának tőle a rajongók, vagyis hát ez lehet a pakliban! Vagy még maga sem tudja! :/
2012. jan. 30. 17:23
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt ő marasztalható el nyilvánosan, ha a családját megtagadja.
2012. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Neked mégis mi közöd van az ő családi állapotához? Ne üsd bele az orrod más magánéletébe!
2012. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem SP-ről van szó. Vagy Fluorról.
2012. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mint mondtam egy sztárról van szó, a sztár élet vele járója, hogy a rajongók fognak utána nyomozni/érdeklődni, nem kellett sokáig nyomozni sem, elég volt egy okos gondolkozás, egy jó kattintás, és a felesége facebook üzenőfaláról ki is derült hogy Ő már apa, és férj is! Nem törtem fel a facebookját, csak az Ő hibájuk hogy nem védik le az üzenőfalat, ha mégis tikolni probálják! Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 30. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!