Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én, mint becsületes magyar...

Én, mint becsületes magyar ember, miért nem kérhetek menedékjogot, holott, olyanok, akikkel csak a probléma van, simán kapnak (pl. Kanadába)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódj, már az új, szigorúbb menekültrendszerben EU-s országból érkező menedékkérelmeket automatikusan el fogják utasítani. Mellesleg a cigányok csak addig voltak kinn, amíg pénzt, ellátást kaptak, amikor rájöttek hogy itt is dolgozni kell, akkor hazamentek.
2012. febr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha EU-ba még útlevél sem kell, nehogy menedékjog. Oda mész, ahova akarsz, azt csinálsz, amit akarsz.

Miért pont Kanada?

2012. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert Magyarország nem az a hely,ahonnan menekülnöd kell.

Sem háború nincs, és politika miatt sem akarnak bebörtönözni.

2012. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Mondd azt, hogy cigány mivoltod miatt üldöznek. Ha meg nem fogadják el, hogy te cigány vagy, akkor mondd azt, hogy micsoda rasszisták, ha te cigánynak vallod magad, akkor az is vagy.
2012. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kapnak. Eddig elfogadták a menekült kérelmüket, de neked is elfogadták volna, elkezdődött az eljárás, kaptak segélyt, de te is kaptál volna, aztán vagy visszavonták a kérelmüket, vagy elutasították őket.
2012. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem kell menedekjog fogod magad es elkoltozol barhova europan belul senki nem tart vissza.
2012. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kanadába is megszigorították. Akit lehet küldenek haza. Hiányszakmákban lehet kérelemmel fordulni és esetleg lehet szerencséd, hogy nem kell hazajönni. Egyébként majd 1 millió forintot kér az ottani "magyar" ügyvéd, ha akarod, hogy képviseljen.
2012. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

A becsületes magyar emberek boldogulnak Magyarországon és nem kuncsorognak menekült státuszért sehol.

Egyelőre nincs diktatúra , éhínség, etnikai tisztogatások sincsennek még.Sőt még dolgozni se fontos , mert jön a segíjj és a betegnygdíjj.

Még az sincs ,hogy mi elől menekülj.

Hacsak nem a munkának nevezett sokak számára kellemetlen időtöltéssel vannak problémáid.

2012. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném,hogy te melyik Magyarországon élsz???

Itt pont a becsületes emberek nem tudnak boldogulni(tisztelet a kivételnek)és nem a munkával van bajom,hiszen amint befejeztem tanulmányaimat egyből elkezdtem dolgozni és nem is hagytam abba,amíg rajtam állt a dolog!

Sajnos a 30-as éveim végére (diplomával,nyelvvizsgával,2 gyerekkel) nincs munkám! Pedig nem büdös a munka!!!

2012. febr. 3. 20:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvvizsgád van?
2012. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!