Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Én, mint becsületes magyar...

Én, mint becsületes magyar ember, miért nem kérhetek menedékjogot, holott, olyanok, akikkel csak a probléma van, simán kapnak (pl. Kanadába)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
angol-középfok
2012. febr. 3. 21:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, az gáz, mert Európában azzal nem sokra mész. Talán Angliában kellene próbálkoznod, vagy, ha az nem jön be, akkor nagyon egyszerű munkát találsz Hollandiában, vagy Norvégiában is, ahova elég az angol.
2012. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésre válaszolva, az elmúlt 20 úgy működött a dolog, hogy amikor meg akarták zsarolni valamivel Magyarországot, akkor Torontóban elfogadták 50 cigány menekültkérelmét, bekerült az újságba, botrány lett, a többi cigányt hazazavarták.
2012. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mármint 20 évben.
2012. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A fehér ember kitalálta a rasszizmust és a fagyi most visszanyalt.A világba sehol sem kíváncsiak a fehér emberre pláne ha Európából jön.A pakisztáni,indiai,cigány,fekete mindenhol kap munkát,letelepedést mert tud hivatkozni arra,hogy üldöztetve van a saját országában.Az más kérdés,hogy senki nem üldöz senkit de hivatkozási alapnak tökéletes és a befogadó országokban ezt a nemzetközi törvények alapján,kötelességük elfogadni.Ezt ki is használják rendesen.Mivel,hogy egy "demokratikusnak" nevezett banánköztársaságban élünk,ráadásul fehér a bőrünk színe így a büdös életben sem fogunk egyetlen országban menekült státuszt kapni.Erre akkor lenne esélyünk,ha a nyugat elismerné a demokráciás hazugság felbomlását a nép lőne az utcán és hullák borítanák a Rákóczi utat.De amíg ez nem következik be addig marad az itthoni kellemes munkanélküliség,éhezés,kilátástalanság.
2012. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kimehetsz dolgozni külföldre, de minek kellene menekült státusz?

Az teljesen másra való, és minket nem illet meg, teljesen objektív okokból: nem állnak fenn a feltételei.

2012. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A menekült státusz velejárója,hogy keresnek neked munkát amit magadtól nem találsz max szerencsés esetben.Az unión belül csak akkor ha valamilyen szakterületen kiemelkedő vagy,de egyszerűbb,hétköznapi munkát már nem kapsz olyan telített a piac és ha nincs kint ismerősöd aki segít,véged.Vagy annyi tőkéd,hogy kivárd még alakul valami.Feltételezem a kérdező megélhetési okok miatt szeretné elhagyni az országot.Kanadában az USA-ban,Ausztráliában rengeteg munka van,de ott csak menekültként van esélyed mert simán a büdös életben nem kapod meg a munkavállalóit.Én Kanadában voltam és dolgoztam,sajnos feketén.Beadtam a kérelmet a hivatalos munkavállalásra.De közben lejárt a vízumom.Szerettem volna tisztességesen dolgozni,élni,letelepedni.Nem úgy mint mások akik kimennek lopni,csalni és mégis megkapják a státuszt mondván őket üldözik.Fél év után úgy b...tak ki mint a macskát szarni,mondván én nem tartozom a menekült fogalomba(fehér vagyok)és a biztos,tisztességes munkahelyemről hazatoloncoltak.
2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!