Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha tehetnétek mit változtatnát...

Ha tehetnétek mit változtatnátok a magyar politikán? Mi a legnagyobb próbléma Magyarországgal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélni úgy ahogy van!
2009. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak lecserélném mindet, hanem el is venném az összelopott vagyonukat, amiért a rendes adófizető állampolgárok dolgoztak meg, és tőlük harácsolták össze.
2009. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Felrobbantanám a parlamentet úgy ahogy van! Csak kár lenne azért a szép épületért...
2009. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent. Legnagyobb probléma nincs, ez az egész rendszer maga egy nagy probléma.
2009. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy az előttem szóló írta! Ez a rendszer egyébként is egy zsákutca, a parlamenti féregpatkány-mutánsok már 'csak' probléma tünetei... de azé persze kívánom nekik a legrosszabbakat.
2009. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy társadalomnak olyan politikai elitje van, amilyet kitermel magából. Ezért én inkább a társadalmat változtatnám meg, aztán ha az már normális lenne, a politikusok is rá lennének kényszerítve valamilyen szinten, hogy normálisabbak legyenek.
2009. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem legnagyobb probléma az emberek gondolkodásmódjával van,nem veszik vagy nem akarják észrevenni hogy kapitalizmus van,még mindig mindent az államtól várnának,pedig az államnak csak az a pénze van amit Mi befizetünk adókként.Öngondoskodásra kell nevelni bocs kényszeríteni az embereket,ha ez nem sikerül akkor ez az ország nem fog semmire se menni.
2009. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:40


A társadalom nem véletlenül vált ilyenné...

de ez már másik téma.

2009. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

14.43: Mi ez a brosúraduma? Öngondoskodás havi 100 ezerből? (És ez már egy jó fizetés.)Aha! Bár őrült adókat meg járulékokat fizetek a zéró fizetésemből, még én gondoskodjak a nyugdíjamról, az egészségügyi ellátásomról, meg a gyerekem taníttatásáról a saját pénzemből? Persze igaz, a 65 éves nyugdíjkorhatár a legtöbb ember számára azt jelenti, hogy nincs többé nyugdíj, az egészségügyben is már csak akkor jutok valamihez, ha pénzem van, egyébként várhatok, míg megdöglök stb. Szóval, alakul ez az öngondoskodás...


A kérdésre válaszolva:

a) korrupció visszaszorítása (én tudom, milyen iszonyat pénzek mennek rá);

b) a politikusbűnözés (ugye milyen szép szó?) megszüntetése;

c) adórendszer-váltás;

d) az állami-politikai szintre emelt hazugság megszüntetése;

e) a züllött politikusi és felsővezetői réteg lecserélése, megbüntetése.


És az a röhej, hogy mindezt meg is lehetne csinálni, ha akarná valaki.

2009. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Az hogy zs.dók csinálják
2009. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!