Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csinál a rendőr ha valaki...

Mit csinál a rendőr ha valaki feljelent ilyenért? Ez más maganéletébe turkálás?

Figyelt kérdés
Ha valakitől rá kérdezek 'Tényleg apa vagy?' (egy férfi), akkor ha feljelent mit tehetnek a rendőrök? Ha nem egy egyszerű ember, hanem ismertebb? Mindenki azzal ijeszteget ne kérdezzem meg, mert feljelent... Mit tehet?
2012. febr. 11. 12:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
kimegy, megrázza a fejét és megfújatja veletek a szondát:D
2012. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
: D Köszi : D Akkor ma nem iszom : D Na nem most komolyan! :)
2012. febr. 11. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
hülyeség, miért jelentene fel csak azért mert megkérdezed hogy apa e? nem fognak lecsukni érte...jól elszórakoznak veled azok akik ezt mondják.
2012. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te nem az a kérdező vagy, aki múltkor kiírta hogy ismer egy nem civil férfit és felfedte hogy van családja? Az is egy ismert férfi volt és a Kérdező fel akarta rá hívni a figyelmet hogy van gyereke, és ennek a jogi vonzatára kérdezett rá.
2012. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon megcsapom azokat akik ezzel viccelnek


Utolsó: Igen én vagyok az a lány, aki kérdezte, hogy egy sztár feljelenthet-e érte.. Még mindig nem merem megkérdezni, belinkelhetem a kérdést, ha kell! : )

2012. febr. 11. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Őszintén: Miért olyan fontos ez neked? Kiről van szó amúgy?
2012. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem mondok nevet : D

Azért fontos, mert csak olyan fura, hogy most derült ki hogy tulajdonképpen, azt gondoltam egy rajongó még tud róla, de Ő személyesen ismeri, azért tudja, rajongók közül én tudom, meg 2 barátnőm, aki ijeszteget azzal, hogy felfog jelenteni... De ezért nem hiszem hogy rá kérdezek így valahogy, hogy:

'Szia! Ne haragudj, hogy zavarlak, de a rajongók nem tudják, hogy apa vagy? Mert senki nem beszél erről, viszont én tisztában vagyok vele' Csak hát nehogy, véletlen, elküldjön valamerre, még ha jogosan is, mert ez nagyon, nagy zaklatás

2012. febr. 11. 12:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Őszintén mondd már meg, hogy miért szeretnél feltétlenül szart kavarni? Ettől jobban éreznéd magad? Semmi közöd a magánéletéhez!

Gondolj bele, ha egyszer te nem szeretnél majd valamit felfedni, de egy ilyen kis túlbuzgó megtenné, milyen kellemetlenül éreznéd magad??!!! Ennyire nem lehetsz éretlen.... Rosszindulatú és buta vagy! Még változtathatsz rajta!

2012. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem hogy miért akarod zaklatni és hogy ez miért jó neked. Vagy akarsz valamit cserébe hogy megőrizd a titkát? Pszichopata vagy :S
2012. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi közöd hozzá?Ismered?Honnan tudod hogy van gyereke,mert ha te tudod akkor az már nem titok,tehát nem titkolja!A

Szóval nincs miről beszélni...

2012. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!