Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis érettségivel lebukhatok?

Hamis érettségivel lebukhatok?

Figyelt kérdés

Állandóan csesztettek hogy menjek már dolgozni hát mondom jó keresek valamit.Találtam is jót de érettségi kellett hozzá amit jelenleg estin végzem..

Ezért szereztem egy hamis érettségi jelentkeztem és elég jól sikerült mert felvetek havi nettó 190 ezret kereshetek az első két évben amíg átképeztetnek utána ennek akár a dupláját is.

Lebukhatok?


2012. febr. 22. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na nem államháztartáson belül dolgozol, igazából a kutya nem kíváncsi arra, hogy milyen papírod van, a tudás számít.
2012. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 nem dávid ***** válasza:
94%
elvileg minden érettségi bizonyítványon van egy sorszám amibe a rendszerbe utána tudnak járni...
2012. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Igen, lebukhatsz. De nem túl valószínű. Mindenesetre, ha lebuksz és feljelentenek, akkor nagy gáz lesz.
2012. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2012. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
nem valószínű
2012. febr. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Simán.


A változat: Egyszer valami frissen odakerült buzgómócsing utánanéz, aztán böri okirathamisításért.

B változat: mondjuk 10 év múlva minden adatunk egy nagy hatalmas számítógépes rendszerbe kerül, ahol az automatikusan átfuttatják az adatokat, kibukik, hogy valami gikszer van az oklevél számával, aztán böri okirathamisításért.

C változat: egyszer véletlenül részegen elkottyintod, valaki fülébe jut, aki nem kedvel, befúj, utánanéznek, aztán böri okirathamisításért.

D változat: ...


Ha megszerzed estin az érettségit, boríts le erről a munkahelyről, mielőtt gáz lesz, és keress egy másikat.

Szerintem nem érdemes kockáztatni úgy, hogy lesz rendes papírod is.

2012. febr. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha már felvettek azután a kutya nem fog utánanézni az érettségidnek, szóval nem nem fogsz lebukni. Magánszektorban meg főleg nem.
2012. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha Schmitt Palinak is lehet hamis diplomája......
2012. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb kiderül. Szóval igen, lebukhatsz. Ha nem itt, akkor máshol.
2012. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8/9-nek:


SP is lebukott... :-)

2012. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!