Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen főiskolán, milyen...

Milyen főiskolán, milyen szakon tudnék elhelyezkedni közgáz emelt szintű érettségivel?

Figyelt kérdés

Na kifejtem bővebben, mert elég fura így:)

Szóval engem a szak érdekelne, hogy milyen szakon lehetne tanulni, valami olyan, amivel van esélyem elhelyezkedni itthon és külföldön is.

A kérdést azért ide raktam fel, mert a maga topikjában kaptam egy választ, majd a kérdésem el is tűnt a következő lapra, itt sokan vannak, legtöbb értelmes ember, én is itt vagyok legtöbbször, így tudom kinek a véleményére adjak.

Nos az emelt szintet azért írtam, mert valamilyen közgáz szakon szeretnék továbbtanulni, nem mondjuk jog vagy ilyesmi...

Tehát most nem fősulira, vagy egyetemre vagyok kiváncsi, hanem szakra!


KÉREK MINDENKIT? HOGY NE JELENTSÉTEK A MODERÁTOROKNAK A KÉRDÉST AZÉRT? MERT ROSSZ HELYEN VAN! DIREKT RAKTAM IDE!


2011. szept. 19. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

ha a matek megy, akkor pénzügy és számvitel


ha nem megy a matek, akkor maximum, nagyon maximum gazdálkodási és menedzsment, ők általában a "lightosabb" matektanárokat kapják, de a pénzügy az qrrrrvakemény


ker marketing, turizmus vendéglátás, emberi erőforrás, ezeket felejtsd el


közszolgálati se rossz még, de az olyan pici jog, pici közgáz, pici ez pici az,... de jó szak egyébként és külföldön 1 nap alatt találnál vele munkát (Németországban pl. biztos!), de szerintem itthon is, ez komoly.


a pénzügy és számvitel azért jó, mert elvégzed vmilyen szakirányon (sok helyen csak 2, max 3 szakirány van, ahol én vagyok, ott 5 vagy 6 közül lehetett választani) és kb. bármit csinálhatsz vele, mert a psz a legerősebb szak

2011. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ilyen kommentet!! ha lehetne 100zöld kezet kapnál sokat segítettél köszönöm!
2011. szept. 19. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
én nem ajánlom, hogy közgázra vagy pénzügyre menj, mivel ezek a diplomák ma már semmit nem érnek...max. regisztrált munkanélküli lehetsz :(
2011. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A közgazdasági büfé-ruhatár szak, én nem tudom jó szívvel ajánlani. Ha teheted akkor a BGF-re menj, hamár választhatsz.
2011. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aztmondod ne mennyek ilyen szakra, majd szt hogy aBGF-re?
2011. szept. 20. 18:33
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy, ha tényleg olyan rossz szak, akkor az első válaszoló hazudott?
2011. szept. 20. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


a BME-n végzettek után a közgáz végzettek keresnek a legjobban, ami nem csoda, mert aki ott végez, ha végez, az valamilyen mérnök lesz, a GTK-t leszámítva, persze


a 2. és a 3. bölcsebb maradt volna, ha nem ír semmit


ceterum censeo, a közgáz szakok közül a pénzügy éri meg a legjobban...

2011. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi ismételten a választ!

ha ráérsz tudnál írni privát emailt?

természetesen nem azért mondtam azt, hogy az első hazudott, mert azt gondoltam, hogy hazudtál

2011. szept. 21. 07:52
 9/10 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló, én se azért írtam, mire vagy kíváncsi, mit írjak privátban?
2011. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak írjál, hogy vissza tudjak írni kérdést, ha van egy kis időd:)
2011. szept. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!