Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek a TV2 "házon...

Szerintetek a TV2 "házon kívül"c. Műsorát a Mária. Blog.hu-t üzemeltető hölgy provokálta? Lent.

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon sajnáltam azt a szegény családot,akik hárman élnek 22.800 Ft bérpótló juttatásból,mert más jövedelmet nem kapnak.Tisztességes,becsületes embereknek tüntek,akik nem azért kerültek ebbe a helyzetbe,mert munkakerülők lennének.Keservesen élnek napról napra,amit a riport be is mutatott.Erre egy rosszindulattól csepegő személy a saját bloggján(Mária.blog.hu)nyílvánosan ezt a szerencsétlen családot kikezdte,és egyben a "házon kívül"c. műsort is.Véleménye szerint ez az egész egy megrendezett jelent volt,mert ő bizony vagy tíz olyan dolgot látott a riport során,ami igazolja azt,hogy ott szó nincs semmiféle szegénységről.Pl.drága mosogatószert látott a konyhában,ő "megállapította"',hogy a riport alany frissen volt fodrászolva,és arany fülbevaló lógott a fülében(én nem láttam aranynak)aztán látott még papír törlőkendőt is,ami szerinte luxus kiadás,és még sorolta a provokatív rágalmait végig a bloggján.Szerintem felháborító volt,ahogy ezeket az embereket megalázta a közvélemény elött.
2012. márc. 4. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvastam én is a jóindulatú véleményét,de ahogy láttam oszották rendesen...
2012. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
az rtl műsora
2012. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően egyetértek vele. Nem is a konkrét eset a lényeg, hanem a szkeptikus hozzállás, a média ugyanis gusztustalanul manipulatív. Nem kell, mitöbb nem szabad rögtön benyelni mindent, mert vagy igaz, vagy nem.
2012. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Ennek a kérdésnek pontosan mi a jogi revelanciája? Egy nyilvános műsorról fogalmazott meg valaki véleményt a műsorban látottak alapján.

2. Miért gondolja mindenki, hogy a Mária blog szerzője nő?

2012. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért zavar téged, hogy leírta, amit látott?

Én is nézem, és engem is zavar ez a "jelenség". Kajára nincs pénz, de Dove tusfürdő, Always betét meg műköröm (!!!!), frissen festett haj stb az van....

Nekem a szomszédom is ilyen. Átjön egy tojásért, de pl mosogatószerből nem jó a Tesco-s....


Ettől függetlenül én is sajnálom, hogy emberek ma így kénytelen élni Magyarországon.

2012. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Talán mert már szkeptikus az ember, hány olyan riport van, hogy sírnak amiért a gyerek éhezik, közben a cigi lóg ki a szájukból.
2012. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De aki látta ezt a riportot,az sem cigarettát,sem műkörmöket,semmit nem láthatott,mert ilyen nem volt.Hogy miért írtam le?Mert véleményem szerint ez a nő(mert nő a blogg tulajdonosa)meggyanúsította a műsorban szereplő családot,hogy hazudnak.Nos,aki viszont a riport megtekintése után azt állítja,hogy "hááát nem is tudom...lehet,hogy a média...meg jaj,a szomszédasszonyom is ugyanez...arról nem tudok mit mondani.Talán ugyanolyan mint maga Mária.Szomorú,hogy emberek ahelyett,hogy összefognának a nyomorban,ha más nem részvétellel, a rosszmájú megjegyzésen kívül másra nem telik nekik.Ez Magyarország,jól mondják a külföldön élők,nálunk rosszindulatubb,gonoszabb nép nincs a földön.
2012. márc. 4. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a riportot, de őszintén, csak a gyerekeket sajnálom. Hány család van, ahol még egy gyerek eltartása is kétséges, de még szülnek hármat. Nem csak magukkal csesznek ki, hanem inkább a kisgyerekekkel.Mi jól állunk még is csak 1-et mertünk bevállalni, mert fontos nekem, hogy milyen körülmények közt nő fel.
2012. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az arany fülbevaló a legnevetségesebb! Hát hülye ez a nő, nagyanyám fülében vagy 50 éve ugyanaz van, az enyémbe is mióta kicserélték amivel lőtték csecsemőkoromban.

Ezek nem olyan dolgok, hogy bezzeg erre telik. Ezeket sok éve berakta hordja, biztos nem adnám én sem zaciba, amit 20 éve hordok, meg anyám sem, amit 20 éve kapott apámtól, csak azért, mert adnának érte 2-3 ezer forintot. Az akkora szegénységben már úgyse visz előrébb.

2012. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!