Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkanélküli segély pályakezdő...

Munkanélküli segély pályakezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne,hogy járna-e nekem valamilyen segély vagy támogatás?


20éves vagyok,tavaly érettségiztem,de sajnos nem vettek fel sehova.Idén újból jelentkeztem egyetemre(remélem ezúttal sikerül)és érdekelne,hogy addig kaphatnék-e valamilyen támogatást? Külön tanárhoz járok,és emelt szinten leérettségizek majd májusban,hogy biztosan meglegyen a pontom,viszont ez rengeteg pénzt elvisz,munkát pedig nem kapok sehol egy sima érettségivel.Szakmám sajnos nincs.

Mielőtt bárki belekötne,több helyen is voltam munkaügyben,de tapasztalat illetve végzettség híján nem vettek fel sehova.

Mit tehetek?


Normális válaszokat kérnék!

Nagyon köszönöm!


20/L


2012. márc. 4. 18:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Munkaügyiben semmire.Minden létező paragrafusra hivatkozva semmit nem kaptam.Viszont anno tudtam még 2 hónapot dolgozni, és egyetemre is felvettek,tehát minden rendben :)
2012. okt. 28. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!