Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha én is hamis ruhát hordok...

Ha én is hamis ruhát hordok én is bűnös vagyok?

Figyelt kérdés
A törvény tiltja a hamis/hamisított tárgyak árusítását pl: adidas -> adidos vagy nike -> noke stb. éa a NAVosok elkapnak mert ilyen ruhát hordok, mert nincs pénzem másra akkor én is bűnöző lennék?
2012. márc. 11. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyiért vetted mint az "eredetit", és abban a hiszemben hogy az? Na ugye hogy nem.

Nem fog elkapni senki. Nem vagy sem bűnös sem bűnöző.

Egyrészt ez a márka mizéria, egy hatalmas szoptatás. És jól keresnek vele.

Másrészt a "hamisítás" is egy szoptatás akar lenni, de minimális intelligenciával fel lehet fogni hogy az nem az.

Harmadrészt lehet olcsón is jó minőséget venni. Bár nincs rajta márka jelzés. Amire nincs is szükség valójában. Nem is értem mire jó.

2012. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"adidas -> adidos vagy nike -> noke"


Ez utóbbiak nem hamis márkajelzés, bár ilyen majdnem-márkaneveket hordani ciki szerintem, akkor inkább vegyél valami olcsó non-brand cuccot.

2012. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát igen ez nem hamisítás,mert nem ugyan az a neve.

Menj ki szerbiai piacokra,na ott van hamisítás,10-20 euroér olyan felsőket,cipőket,nadrágokat kapsz mint a márkaboltokba 100euróér,ugyan úgy 3 csík rajta,ugyan úgy ráírva hogy adidas,és nem szól rájuk senki,én is vettem egy király converse pulcsit,senki nem mondja meg róla hogy hamis.

2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!