Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neonáci vagyok, de az öltözköd...

Neonáci vagyok, de az öltözködésemen nincs semmi különös. Csak egy "hamis" vaskeresztet hordok lassan két éve, de a bátyám mégis félt még mindig, hogy előítéletekbe ütközöm, és megvernek a cigányok. Lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt belőle problémám, senki nem szólt egy rossz szót se, általában meg is dícsérték a vaskeresztemet. A tanárok az iskolában sose kérték, hogy vegyem le, nem is tettem. Le akarom majd cserélni egy olyanra, aminek a közepén horogkereszt is van (más is hord ilyen, egy rossz szót nem kapott rá...). Kicsit változtatni szeretnék az öltözködésemen is, bakancsot akarok hordani. De a testvérem így is állandóan rám szól, ha meglát, hogy a saját életemet teszem ezekkel tönkre, majd meglátom, ha idősebb leszek, mennyire szívatom magamat ezzel. Mert az emberek előítéletesek lesznek, meg ha meglát pár cigány, akkor elkapnak és agyonvernek. Nem tudom, mennyire lehet igaza, mert nem konfliktust akarok keresni, meg feltűnősködni, csak felvállalom, amiben hiszek. Egyébként a testvérem is hasonló beállítottságú, ő 23 jelenleg, az egész tinikorát így élte le, de most már kezdi visszafogni magát, ahogy látom. Komolyan nem tudom, hogy hallgassak-e rá bármiben is, mert azt mondta, majd megtanulom a saját káromon, de két éve nem történt semmi rossz velem, ezután miért történne? Kérlek, adjatok tanácsot, és ne ítélkezzetek felettem.


15/L


2011. nov. 1. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell ítélkeznünk, ítélkezik feletted az élet.

Egyszerű tanács amivel kezdhetnéd: Ne légy neonáci bár őszintén szólva szerintem fogalmad sincs mit jelent. Mások diszkriminációja és gyűlölése teljesen ostoba és beszűkült látásmódról tesz tanúbizonyságot. Nem kultúrákat hanem személyeket kell utálni(ha már minden áron muszáj), ebből kiindulva elgondolkozhatsz a többi dolgon is.

2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Aki igazából vallja ezeket a nézeteket, annak elég, ha Ő tudja, hogy ez így van, nem muszáj úgy öltözködni. Ma már mindenért megszólnak, hallgass a nővéredre, tapasztaltabb, bölcsebb, segíteni akar neked!
2011. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó voltam. nővéred= bátyád:D
2011. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

"Neonáci vagyok...előítéletekbe ütközöm, és megvernek a cigányok."


Ez esetben valós az előítélet, és megérdemelnéd, hogy megverjenek a cigányok. Végül is vállald amiben hiszel...

2011. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Negyedik: nem értem a problémád. Előítélet a cigányozás? Ez a nevük. Nem finomkodom a "romázással", mert az a százalék, aki ezt megérdemli, nem áll le megverni másokat az utcán. Ilyen értelemben "nem cigány". Köszönöm. És igen, kiállok emelett is, te is jöhetsz vadászni rám :)

2011. nov. 1. 18:35
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Ostoba vagy nembaj majd kinövöd.
2011. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Láttad az Amerikai históriát? Ha nem, akkor mindenképpen nézd meg, szinte ugyanez a szitu van benne. Egyébként tényleg érhetnek atrocitások sok ember részéről, ha elkezdesz horogkereszteket aggatni a nyakadba.
2011. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos véletlenül és előítélettel telve...
2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
És mond csak tulajdonképen ,mire fel vagy büszke arra ,hogy te árjának hiszed magad elég nagy téveszme amiben élsz ugyanis a Magyar nép nem árja.Vagy amugy mi a tökömért élteted a náci eszmét.Éltessd inkább hungarizmust !!!Én szerintem halvány lila gözöd sincs a haza és nép szeretetről.A nacionalizmus lényeg pedig ,hogy minden hagyománytól,eszmétől,vallástól,országtól elkülönül.Mondjuk tegyük fel,ha hungaristaként ,(SZÍN TISZTA HUNGARISTAKÉNT!!) öltözködnél kevesebb eséllyel érne téged konfliktus (a Magyarok részéről).
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Öltözködjél úgy ahogy akarsz, higgy amibem akarsz, DE ezt a neonácis dolog nagyon nem tudom megérteni. Miért kell egy olyan dolgot "éltetni" ami más népek gyűlöléséről szól, valamint a felsőbbrendű érzésről.

Én rocker vagyok, s csak a bakancsom miatt volt, hogy belém kötöttek úgy, hogy nem tettem semmi olyan amivel megérdemeltem volna a beszólás. Egy egyszerű oldallánc, egy szegecses öv, egy fekete póló és egy bakancs miatt is megtudják/letudják nézni az embert úgy mint a sicc.

Vállald magad nem erről van szó, de hozzá kell szokni ahoz, hogy milyen negatív reakciókat vátasz ki az emberekből pusztán az öltözködéssel.

De ezt a neonácis dolgot én a helyedben elfelejteném, mert csak olaj a tűzre.

2011. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!