Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha önkormányzati végrehajtás...

Ha önkormányzati végrehajtás alatt állok. Hozzá nyúlhatnak a mobil előfizetésemhez? Mert csak egy előfizetés van a nevemen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 09:52
1 2
 11/13 Tündianya válasza:
Nálunk volt bejelentve a sógorom és az ügyvéd mondta,hogy fiktiváljuk a címét,mert ha jön a behajtó,akkor vihetnek innen bármit,amiről nincs számla,hogy nem az övé.Szóval legegyszerűbb módja,hogy megegyezel a behajtóval a részletfizetésről! És, akkor békén hagyják a lakást, ahova be vagy jelentve! De ha bejelentett munkahelyed van, akkor lekapják inkasszóval, ha nem egyezel meg velük.
2012. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden a végrehajtón múlik. Szomszéd nénihez úgy törtek be rendőrrel és vittek majdnem el holmikat, amíg nem volt otthon, hogy a tartozó unoka (60 e forint számlatartozás egy mobilcégnek) a végrehajtás napján már vagy 3 éve a város másik végébe volt bejelentve és ott is lakott. Rohant haza, mert a szomszédok szóltak neki, tisztázva is lett a helyzet, unoka is odarohant, mutatta a lakcímkártyát, kiderült, hogy nem is kapta meg a felszólításokat (amiket egy idő után kézbesítettnek minősítenek így is), közölte, hogy most akkor fizet is és akkor elmentek. Néninek csak a zár rongálása volt 30 ezres kár, amit soha senki nem térített meg, pedig végül is jogtalan volt az eset. Egy végrehajtó hozzáférhet a valós lakcímadatokhoz.
2012. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
77%
Sok igazságot leírtak már előttem;DE! :) "Drága" Pannon,meg egyéb nevű tolvajbanda,egy kedvezményes, két hétvégi "próbáld ki a wapot" akciózás alkalmával,a 2. hétvégén nem küldött értesítést sem 80,sem 100%-nál;túlengedve 6000 ft-tal. "Szokványos" törvénytelen ,"erőből" "rendezett" eredményük;több év pereskedés után: !!!!!!170000ft!!!!!,nem írtam félre;SZÁZHETVENEZER! Mivel alapból kivonultam a mocskos társadalmukból(immár több mint tíz éve,s úgy gondoltam,ellenállok,ahelyett hogy alapból összerosálnám magam),így nemigen tudnak velem mit csinálni;de azért után járok mindennek ha szükségét érzem. A VÉGREHAJTÓ MONDTA!!!: Nemigen foglalnak le semmit manapság egy olyan háztartásban nyilván,ahol ezer sebből vérzik minden! 10 ezer ft-nyi húszéves tv pl; csak nyűg-gond Nekik. Egy festmény miatt ne "rezelj" :) Nálunk 4 van,Anyám öröksége,plussz/sőt testvéreimé (ha testvéred van pl;máris "bukták",hisz' valószínű Ő is törvényes örökös,stbstb). Persze,ahol nem az igazság,hanem az erősebb kutya b..... verzió érvényesül,ott ne legyünk biztosak semmiben!!! Én eldöntöttem,hogy a végsőkig ellenállok;pl;ha kell csákánnyal szétverem a "cég" legközelebbi boltját,kihíva sajtót-hatóságokat-stb,s elérve akárhogy is,ezen túlmenően is,hogy börtönbe kerüljek ( végrehajtó,mosolyogva-kedvesen közölte kérdésemre,hogy alapból nem ülhetem e le ezt a dolgot;hogy:nem.). Ott aztán éhségsztrájk,de olyan,hogy folyadék meg-elvonás az első naptól (2x megcsináltam már,hogy 7 napig nem is ittam!!),de a hetedik nap után is folytatva;aztán kapkodjanak-döntsenek;az igazamért illetve a felháborító igaztalanságért bármit megteszek. Tisztelet a bányásznak,aki pl szívenszúrta magát!!! Ő legalább tett valamit! Ez a nemkelltartozni meg egyéb okosság,persze jól hangzik,egészen addig,amíg nem kapsz egy törvénytelen negyedmillás számlát,vagy hogy éppen mágnesezted a közüzemi órákat,stbstbstb;holott akkor találkozol mágnesességgel,amikor pl MRI-re mész :) STBlabla. De a döbbenet az,hogy képzeljünk el hasonlót,egy többgyermekes "szimplább" családnál!! Belegondolni is rossz. Csak idős Szülőm miatt teszek-veszek még az életben,de igazság szerint, a közüzemi és egyébb rabló bandáktól úgy kell-ene óvakodni,mint a "görög"tűztől,s ha nem tudnám-látnám-tapasztalnám-stb elsőkézből is,hogy hogyan lakol mindenki már ebben az életben,viszonylag "frissen",az ok-okozati/stb okán;vérüket ontanám,utolsó leheletemig. Persze,az életnek épp az is egy nagy próbája;hogy mindezt elkerüld;stblabla. Elnézést,ha elvont-abb-ra sikeredtem :)
2012. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!