Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mobil elofizeteses tartozas...

Mobil elofizeteses tartozas esten mit tesznek?

Figyelt kérdés

a batyamnak van 3elofizeteses tartozasa is,es mar ket eve nem fizeti.jottek neki csekkek,de nem fizette be,most mar munkaja sincs.a szuleim felnek,hogy esetleg nehogy a vegrehajto oket vegye elo,mert a batyam ott lakik meg a szuloi hazban.de nincs a neven semmi ingatlan,se egyeb.szoval szerintetek mi ennek a kovetkezmenye?azt tudom,hogy fel raknak egy bizonyos listara,de tobbet nem.es gondolom a ket ev alatt kamatozott is a tartozas.

Valaszotokat koszonom elore is.


2011. nov. 27. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nevén van a lakás? Szerintem ha nem, akkor "csak" ingóságot, autót vihetnek el. De nem tudom pontosan, ez csak tipp!
2011. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs a neven semmi.edesanyamek hazaba lakik.
2011. nov. 27. 15:27
 3/7 A kérdező kommentje:
ez ugyben esetleg szabadsag vesztes elofordulhat?bar ha ket evig nem tettek nem hiszem hogy ezutan megteszik.vagy esetleg mozgaskorlatozas,nem utazhat kulfoldre vagy egyeb? Jo lenne olyan valaszokat kapni,aki volt ilyen helyzetbe vagy jelenleg is van es megtudna osztani a tapasztalatait.
2011. nov. 27. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Miután ingatlan nincs a nevén, nem foglalhatnak. Semmi tulajdona nincs gondolom a házban.

Amúgy amint lesz munkája, a fizetése 50%át levonják!

2011. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én voltam így. Előbb rám küldték a behajtókat, akik fenyegettek mindennel, hogy kiraknak közmunkára stb. Aztán bementem a polgármesteri hivatalba a jegyzőhöz, azt mondta nem tudnak semmit csinálni csak fenyegetni, meg ha van munkája esetleg bíróság és a fizetése 33% levonhatják, csak hogy én azért nem fizettem, mert megszünt a munkám!!! Aztán egy idő után a végrehajtótól kerestek, azok nagyon normálisak voltak nem fenyegettek semmi, azóta fizetem a munkanélkülimből részletre, eleibe 25000ft-ot, most meg 5000ft-jával fizetem és hírüket se hallom, akkor jönnének ki ha semmit nem fizetnék havonta. Tehát ha nincs semmi a nevén, semmit nem fognak elvinni, majd megvárják míg lesz munkahelye, és abból fogják vonni!!!
2011. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Behajtják.
2011. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dizus ***** válasza:
Csak fenyegetnek,de ha nincs semmi ingatlan a nevén,akkor nagy baj nem lehet.Viszont inkasszózhatják a számláját,ami elég kellemetlen.Mindenképp adjon valamennyi pénzt és akkor normálisan lehet velük egyezkedni!
2011. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!