Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi van ha rosszul emlékeztem?...

Mi van ha rosszul emlékeztem? Valaki segítsen, félek!

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy eset, egy csávó összetörte a telefonfülkét. Én a rendőrség felel lakok, így hát mondtam nekik. Sajnos pontosan nem tudtam mondani, elmondtam nekik hogy hogy nézet ki az illető. De visszagondolva lehet hogy egy két dologban tévedtem, mert azt mondtam hogy kopasz volt, és lehetséges hogy volt haja csak én nem emlékeztem rá, nem emlékszek rá. Kaptam egy idézést, tanuként. Mire számíthatok?

az a gond hogy napi 100 emberrel találkozok a munkám miatt, ráadásul akkor munkából jöttem, és már nem is arra figyeltem, hanem az én dolgomra. Mit tegyek. El kell mennem tanuskodni, mert következménye lenne ha nem mennék el...

szembesítés lehetséges?? Ő látni fog engem???


2012. ápr. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondd el, hogy nem vagy biztos benne, hogy jól emlékszel és kész.
2012. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi gáz nincs.Még pár hónapja néztem erről egy műsort a National Geograpich-on hogy akár egy-két óra alatt elfelejtesz fontos részleteket és az agyad átformál dolgokat.Amúgy a rendőrök azért gondolom ezzel tisztában vannak hogy egy vallomásban lehetnek hiányosságok.Csak mond azt hogy nem emlékszel biztosan.Meg annak túl nagy jelentősége nincsen ha azt mondod hogy zöld kabátba volt és kiderül hogy pirosba volt.Ilyenért nem zárják börtönbe az embert.
2012. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ahan... de azt vesszük ez nem a hatóságok félrevezetése?

olyan hülyén érzem magam :(

2012. ápr. 10. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:
meg max 15 percel utánna mentem be...
2012. ápr. 10. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne a hatóság félrevezetése?Egyszerűen nem emlékszel pontosan.Ezért senki sem fog baszogatni.
2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!