Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS! Terhes voltam, és elég...

SOS! Terhes voltam, és elég veszélyes helyen dolgoztam. A 12 héten meghaltak a babáim. Még műtét után otthon voltam 4 hétig gyógyulni. Vissza mentem volna dolgozni pár napja, erre azzal fogadnak, hogy számoljak holnap le!?

Figyelt kérdés
Nem tudok valamit tenni? Jár végkielégíttés?Közvetíttös cégen keresztül voltam ott már 2 éve.
2012. ápr. 12. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az nem tiszta, hogy a céged tudott arról, hogy gyerekeket vársz?
2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudtak róla, azért mentem el táppénzre, nem akartam kockáztatni a gyerekeim épségét, az üzem orvos sem engedi a munkát és azonnal elküldenek mindenkit aki várandós táppénzre.Úgyhogy pontosan tudták, hogy terhes voltam.A főnökök meg pláne tudták, mert még gratuláltak is...
2012. ápr. 13. 11:26
 13/16 anonim ***** válasza:
87%

Tehát veszélyes helyen dolgoztál, de amint megtudták, hogy terhes voltál, táppénzre küldtek? Azaz a céged, mikor tudott az állapotodról, nem dolgoztatott téged veszélyes helyen?


(Bocsánat, nem szándékozok ellenséges lenni - még ha esetleg annak is tűnök-, tényleg csak tisztán szeretném látni a helyzetet)

2012. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg őket elérni, hátha tudnak segíteni. A link:


[link]

2012. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tehát mikor én megtudtam, hogy terhes vagyok akkor mentem magamtól el táppénzre.Nem ők küldtek el.Semmi gond nem vagy ellenséges én írtam bután le.
2012. ápr. 13. 12:06
 16/16 A kérdező kommentje:
Na szép...még csak indokot sem kaptam, csak hebegést-habogást.Azt mondták, nincs munka azért nincs rám sem szükség.mögöttem meg volt vagy 6 felvételis...Hát köszönöm szépen. Azért köszi mindenkinek.
2012. ápr. 13. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!