Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » C tipusu vizummal hogy tudnék...

C tipusu vizummal hogy tudnék munkát vállalni Magyarországon? Bevándorlási hivatalban csak elutasítás volt. Nincs valami megoldás?

Figyelt kérdés

#munkavállalás #c tipusu vízum #harmadik ország állampolgára.
2012. ápr. 19. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A magyar állampolgárok sem kapnak munkát, menj olyan országba, ahol nincs ekkora munkanélküliség!...
2012. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kapd be
2012. ápr. 19. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ide nem kellenek bevándorlók. Told arrébb a kerékpárt mielőbb!
2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bevándorlási tele volt kínaí,néger,arabbal,majd ők rájuk baj esetén számithattok! Saját nemzetségeteket ki sem álljátok. A FEKETÉKNEK MEG NYALTOK!
2012. ápr. 19. 16:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tévedésben vagy : nem hiányoznak nekünk a feketék, meg a sárgák sem, csakhogy a kínaiak nem állnak sorban a munkaügyi hivatal előtt és nem állnak sorban munkanélküli segélyért sem, ügyesen megcsinálják a maguk kis vállalkozását és megélnek belőle (mellesleg nekünk is jó a sok olcsó kínai bolt és étterem)...


Nem bántani akarunk, de magad is láthatod, hogy ahol a magyar állampolgárok évekig (!) és 2-3 diplomával is reménytelenül kajtatnak munka után, ott neked sem lesz munka...


Mi is igyekszünk külföldre (Angliába, Spanyolországba) menni ha meg akarunk élni valahogy!...

2012. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rajtam kivül álló okok miatt kellett ide utaznom!Élettársam magyar állampolgár.Eddig az én országomban éltünk!Ott nem kell se vízum se letelepedési engedély!Gondoltam,hogy nem szívesen látott egyén leszek,de azt nem,hogy nekem el kell hagynom Magyarországot záros határidőn belül! Párom egyébként gyógykezelésre jött haza(nyugdíjas).
2012. ápr. 19. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a C típusú vízum, de te anyanyelvi szinten írsz magyarul, miért nem vagy állampolgár?
2012. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központban kellene próbálkozni ebben az ügyben. A bevándorlási tényleg elég rémes, ezt már én is hallottam.
2012. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen állampolgár vagy?

C vízummal nem lehet munkát vállalni, de kereshetsz munkát, és kérhetsz munkavállalás céllal tartózkodási engedélyt.

Ehhez munkaszerződést biztosan be kell mutatni. Meg gondolom a lakásbérleti szerződés is kell.

2012. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha az élettársad magyar és tudjátok igazolni, hogy már egy éve együtt éltetek ott, ahonnan jöttetek vagy itt Magyarországon, akkor kaphatsz tartózkodási kártyát azzal meg szabadon lehet munkát vállalni 2007/I tv. (magyar állampolgár családtagja) - de ezt a BÁH-ban kéne tudni
2012. ápr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!