Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A telefonadó a vonalas telefon...

A telefonadó a vonalas telefonra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem hatályos a törvény, tehát nincs egyértelmű válasz erre a kérdésre. Lehet hogy a vonalas kivétel lesz:))
2012. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És csak az előfizetőkre vonatkozik vagy a feltöltőkártyásra is?
2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hírek szerint percalapú lesz, tehát minden telefonbeszélgetést megadóztathatnak, bár lesz adómentes tíz perc a gazdasági miniszter nagymamája kedvéért.
2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ezt a kérdést én is feltettem itt, de belém kötöttek

, de értelmes választ nem kaptam. Engem is érdekelne hogy a kártyásoknál hogy lesz ez?

2012. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 doboszoli ***** válasza:

Most a cégek mentességén agyalnak, mert túl nagy teher lenne nekik.

A Zemberek még bírják...

2012. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na és az olyan kedvezményekkel mi lesz, amikor vezetékesről vezetékesre pl 16h után ingyen lehet telefonálni
2012. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az útdíj. Mindenki parázott meg hisztizett, aztán kiderült, hogy csak teherautóknak kell fizetni.
2012. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Valóban így volt, "csak" a teherautókra vonatkozott. Ezáltal minden drágult, amin szállítási költség van, tehát alaptalan volt a "para, és a hiszti", ugye?

Nem akarok tippeket adni az adónemeket álmatlan éjszakáikon kieszelő kiválasztottaknak, de minek nevesíteni az ilyen nevetséges,(siralmas, szánalmas, lehet válogatni) adókat?

Tessék mondani, hogy mindenki fizessen az adózott jövedelméből X százalékot pluszba, mert....csak!

Így talán több idő maradna a tényleges kormányzásra is.

2012. máj. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!