Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan bizonyítsam majd be a...

Hogyan bizonyítsam majd be a tárgyaláson, h én nem vagyok tolvaj?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem elérni h elhiggye a biró h megbántam amit tettem és soha többet nem lopok egy morzsát sem akkor sem ha nincs mit ennek :( 1x elkövettem egy végzetes hibát és loptam a boltból de nagyon csekély értékben és most attól félek h pénzbírságot kapok mert azt akarják majd elérni h egy életre leszokjak a lopasrol de én már akkor is megtanultam egy életre h nem szabad és nem akarom átélni még 1x azt a szégyent amit akkor éreztem :( és persze azokat az éjszakákat amikor 1 percet sem aludtam mert felek h nagy baj lesz belőle :( nem vagyok tolvaj ezt szeretnem bebizonyítani :(
2012. máj. 13. 08:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%

1. MIVEL loptál, tolvaj VAGY, azt nem lehet bebizonyitani, hogy nem, mert az nem igaz.

2. Elmondod, hogy megbántad - igy, ahogy itt leirtad.

3. A legtöbb esetben az elsö lopást - föként, ha kisebb értékröl van szó, csak kisebb pénzbirsággal büntetik.

4. Abban nem reménykedhetsz, hogy nem kell büntetést fizetned, függetlenül attól, hogy menbántad-e vagy sem.

2012. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! És egyébként mennyi az a kisebb pénz bírság ? És Zt olvastam h mivel első eset meg csekély értékű meg lehet úszni figyelmeztetéssel vagy felglfuggesztenek 2 évre ennek nagyon tudnék örülni mert akkor bebizonyithstnam h hülye vagyok nem tolvaj :(
2012. máj. 13. 08:30
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
felfüggesztettnek örülnél? A munkahelyed nem. Annak örülj,ha pénzbüntetést kapsz.
2012. máj. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Jó csak nincsen itthon sok pénz :( szval ilyen nagyobb összegeket nem hírünk kifizetni :/ eleve a bírság 5000 nel kezdődik már az is nagyon sok :( előfordulhat hogy megúszom annyival ? :(
2012. máj. 13. 09:04
 5/32 anonim ***** válasza:
6%
kétlem. de ha nem tudod kifizetni,majd ledolgozod közmunkával. vagy leülöd.(szerintem ez 30-nál kezdődik)
2012. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták h 5000 Ft tol 150 000 Ft ig terjed
2012. máj. 13. 09:16
 7/32 A kérdező kommentje:
Egyébként mitől függ h mennyi pénzbírságot kapok ? Az egyáltalán nem számít h első alkalom és csekély összeg ? Mert ha úgy van leírva h 5000 Ft tol 150 000 ig és En nem 5000 et kapok akkor mit kell lopni h valaki azt kapja ? 5 Ft os cukorkát ? Mert amit En loptam az nem volt sokkal súlyosabb :(
2012. máj. 13. 09:25
 8/32 anonim ***** válasza:
42%
Van interneted, azt lemondod és a díjából részletfizetéssel kifizeted a büntetést.
2012. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
7%

Ezt a kérdést kismilliószor feltetted már itt, olvasd vissza az akkor kapott válaszokat, és ne kezdj nekünk újra nyavalyogni. Azt hittem, már akkor felfogtad, hogy azzal, hogy minket nyúzol, nem javul a helyzeted.

Egy időben naponta több kérdéssel bombáztál minket ezzel kapcsolatban.

2012. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Miert mondjátok h minimum 30 000 Ft ha én beszéltem egy nővel aki azt mondta h 5000-150000 ig terjed. Ennyire azért csak nem súlyos jó bűnt követtem el de tanultam belőle miert kell a cipőt is leszedni a labamrol ? :( 1x hülye voltam jó bevallom nem tagadom de 30000 Ft az nagyon sok ezért a 3 csokiert szerintem :/ egyébként lehet kérni közmunkát is és reszletfizetest ?
2012. máj. 13. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!