Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyit keres az, aki felsőfok...

Mennyit keres az, aki felsőfokú végzettséggel dolgozik a Nemzetközi Bíróságnál, a Nemzetközi Büntetőbíróságnál, az ENSZ-nél, a NATO-nál, az ICRC-nél, az ICG-nél, és egyéb nemzetközi törvényszéknél?

Figyelt kérdés
Legyen az bíró, ügyész, gyakornok, referens, szakreferens, vagy más hivatali munkatárs.. Vagy hol lehet megnézni az említett szerveknél a fizetéseket? Vagy nincs egységes fizetés?

2012. máj. 17. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs egységes fizetés.
2012. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Azt meg lehet nézni valahol, hogy mennyi az ÁTLAGKERESET ezeknél a szerveknél (beosztásokra bontva, természetesen)?
2012. máj. 17. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
egy bíró, ügyész biztos keres vagy 3 millió Ft/hót
2012. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A cityben egy sima vállalati jogász hazavisz 5-6 milliót havonta. Mínusz adó, persze,
2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

City??? Nem értem... :D


Egyébként már annak utána tudtam nézni, hogy a Nemzetközi Büntetőbíróságnál a főállású bírók kapnak havonta 4,5 - 5 millió forintnak megfelelő eurót... Nettó! Még találtam egy ilyet, hogy "büntetőeljárás koordinátor", ebben a pozícióban havi 1,9 millió forintnak megfelelő eurót, szintén nettó. A többiről viszont nem találtam semmit... :(


Ha valaki meg tudja nézni és megosztaná itt, hogy a referens, szakreferens + egyéb hivatali munkatársak (asszisztens, titkár, tudományos segédmunkás, stb.) mennyit keresnek, azt megköszönném :)

2012. máj. 17. 22:21
 6/11 bumbi02 ***** válasza:
Én arra emlékszem, hogy az EP képviselők fizetése, az az Európai Bíróság bíráinak fizetésének 38%-a. Ez netto 6200 euró. Visszafelé számolva : 16315 euró (nagyjából). Ez netto 4,7 millió forint havonta.
2012. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az nem rossz :D Viszont ehhez gondolom kell 15-20 év szakmai tapasztalat minimum, nem? :) A kisebb beosztásokra vonatkozó fizetéseket még mindig nem találom :((
2012. máj. 19. 12:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Most már igazából csak a NATO-s fizetésekre lennék kíváncsi, mert a többit megtaláltam :D
2012. máj. 19. 16:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltad leírnád vagy belinkelnéd ,mert engem is érdekelne .

Előre is köszönöm!

2012. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bumbi02 ***** válasza:
Most úgy olvasom egy fórumban ( [link] hogy NATO szakreferens kb 5-6 ezer euró.
2012. máj. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!