Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most már sajnos harmadik éve...

Most már sajnos harmadik éve itthon vagyok munkanélkül! Van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés
42 éves nő vagyok,semmi járadékot már nem kapok.Mit lehet tenni,azért hogy munkát vagy legalább megélhetést tudjak biztositani magunknak?Ráadásul albérletben lakom a fiammal..Hol tudnak nekünk segiteni?
2012. máj. 28. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Vidéken vagy Pesten laktok? Menj el a lakóhelyed szerinti családsegítő irodába, hátha ott tudnak valamit segíteni. Miért nem mész el takarítani, arra mindig van kereslet!
2012. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Az első igazat mond: takarítás, árufeltöltés a multiknál - mindig van felvétel.
2012. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nem dávid ***** válasza:
86%
Próbálj meg közmunkát kérni illetve a területi önkormányzatnál átmeneti segélyt kérni.
2012. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad? Ha leérettségizik próbáljatok szerencsét egy másik országban, itt már nincs jövő.
2012. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Hogy ne lenne itt jövő, kedves utolsó? Szánalom, a világ kétharmadánál elég mindig jobban élünk. Tanulni kell, nem lazsálni. Meg amúgy külföldön sincs kolbászból a kerítés. Ha itt büdös az alantas munka, akkor inkább ne is menjen külföldre, mert ott csak olyat kap a kelet-európai, főleg nyelvtudás nélkül.

Annyira elegem van az ilyen emberekből.

2012. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hol laksz? mi a végzettséged? nyelvtudás? tapasztalat? hogyan keresel munkát?
2012. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

5!

Azokat a személyeket, akik tanultak, de nem kaptak lehetőséget, sehol se jegyzik fel ááám, csak azokról beszéltek, akiknek bejött a tanulás és a siker sztori. Elenyésző akinek bejön.


Csakis azért megy a te szöveged, hogy saját magában keresse a hibát aki segítségért kiált.

2012. máj. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: Te a 36%-os válaszarányoddal biztos nagyon vághatod a dolgokat. Szerintem tök igaza van 5.-nek. Ha habzsi dőzsi van akkor jó az ország, ha gondban vagyunk akkor irány külföld? Tényleg ez a megoldás... Kedves kérdező: Ha nem tudod kiegészíteni a kérdésedet sem néhány infóval, nem tudom mit vársz. Egy biztos itt nem fogsz munkát találni (mármint a GYIK-en), nem értem egyáltalán miben kell segíteni? Rengeteg rendes ember van, aki ha látja hogy teszel érte, akkor segít is, de igaza van a többieknek, simán vállalhatnál fent említett munkákat, kizárt dolog hogy ne találnál, főleg ha a napi étkezésetek múlik rajta. Gyerek után hogy hogy nem jár semmi? Iskola vagy valami?
2012. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!