Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A közösségi oldalakon pénzzel,...

A közösségi oldalakon pénzzel, fegyverrel, vagy több ujjnyi vastag arany láncokkal pózoló emberek ellen nem szoktak eljárást indítani? Pontosabban miért is nem?

Figyelt kérdés
Ha valaki legális üzletből ilyen gazdag, az mutogatja?Nyilván nem.Ha esetleg valaki gondosan össze kuporgat pénzt hosszú évek alatt az meg biztos nem teszi közzé. Ha mégis akkor nincsenek ennyien. Ez nem tűnik fel egy hatóságnak sem?

2012. jún. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Fegyver miatt már indítottak eljárást úgy tudom.
2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert cigányok
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fegyver miatt OK. És a pénz, meg a fux? az apeh ezt nem látja? bezzeg ha a kisvállalkozó nem ad számlát egy csomag rágóról...
2012. jún. 2. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki legális üzletből ilyen gazdag, az mutogatja?Nyilván nem."


Ezt esetleg meg is indokolnád. Annyira nyilvánvaló. Kivéve, hogy nem.

2012. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MI értelme? kérkedni? és veszélyes is, mindenkivel tudatni mennyi kp van nálad otthon.Szerintem ha van annyi eszed hogy milliókat keress, nem pózolsz vele mint egy nyomorék.
2012. jún. 2. 16:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezért gondolom h nem teljesen legális, adózott üzletből van a pénz.
2012. jún. 2. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják hogy a pénznek nincs szaga. Arra a pénzre nincs ráírva, Uzsorából vagyok! az apeh csak ezért nem fog vizsgálódni mint ahogy sok más dolog miatt sem ami a még az átlag embernek is szemet szúr....... elég csak megnézni a parlamenti vagyonnyilatkozatokat párttól függetlenül mindenkinek van egy ingatlan itt egy ott 2 a gyereknevén plusz 3 a nagymamáén mert azt nem kell beleírni...
2012. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fuxx-ot nem értem miért kérdezed. Lehet üreges, vagy nem is arany...
2012. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!