Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az a problémám, hogy megigénye...

Az a problémám, hogy megigényeltem a TB támogatást, el is bírálták,1 évig kapom a tb-t, de lett egy olyan lehetőségem, hogy egy cég ügyvezetője lehettem, most beidéztek az önkormányzathoz hogy TB csalást követtem el, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom kamatostul visszafizeted nekik a pénzt és mindenki boldog.
2012. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vissza kel fizetned és még meg is bírságolhatnak. Ha nem jelent gondot fizesd ki habozás nélkül.
2012. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez konkrétan május - június az az kb 12 ezer plusz akkor bírság? Az mennyi lehet?
2012. jún. 20. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
menj be hozzájuk, hogy blabla sajnálod és kifizeted, azt kiderül. sztem nem annyira sok, bár ha nyerészkedő lesz az önkormányzat akkor tuti a maxot szabják ki:/
2012. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerencsére a polgármester jó barátom és a jegyző is, remélhetőleg nem lesz sok, és persze akkor ki is fizetem, nagyon szépen köszönöm a segítségeket :)
2012. jún. 20. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor beszélj velük hamar, nem lesz para. nekik is simább ha látják részedről az akarást.
2012. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már megtörtént, nem lesz semmi gond, még egyszer köszönöm
2012. jún. 20. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ügyvezetői állásod van mi a fenét sz@rozol...
2012. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!